Boston Celtics vs Golden State Warriors typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Czy dzisiejszej nocy poznamy mistrzów NBA? Warunek jest jeden w TD Garden Golden State Warriors musiałoby ograć gospodarzy Boston Celtics i bez względu na wynik ta seria już na pewno spełniła oczekiwania kibiców choć apetyt rośnie w miarę jedzenia i oczywiście liczę, że w finale NBA ujrzymy 7 spotkań.

Boston Celtics vs Golden State Warriors typ i analiza 17.06.2022r. - piątek.
Boston Celtics vs Golden State Warriors typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Celtics vs GSW.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wydaje mi się, że piąta gra była kluczowa dla losów tego spotkania, bo zespół z San Francisco wygrał mimo, że Curry zagrał zdecydowanie najgorszy mecz w tej serii, ale akurat przytrafiło się również to całemu zespołowi z Bostonu, który szczególnie w czwartej kwarcie pudłował na potęgę, gdzie mogli zrobić kilka punktów przewagi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeśli w tej czwartej kwarcie graczy Bostonu przytłoczyła presja finału to dziś w nocy będą mieli spory problem, ale wierzę, że to profesjonaliści w każdym calu i już raz w tych Play offach z aktualnymi mistrzami z Bucks wyciągnęli rywalizację ze stanu 2-3 i oczywiście również z Miami wygrali siódmą grę choć tam wygrywali 3-2.

Stawka spotkań zwiększa się z każdym kolejnym meczem i już w ostatnim z nich było widać, że zawodnicy starają się grać do pewnych piłek nieraz kończąc akcję dopiero w 24 sekundzie rozgrywania, a czasem nawet nie oddając rzutu. Myślę, że dzisiaj nic się nie zmieni i konsekwentnie celuję w underki w tej serii, a dziś w Bostonie nie powinniśmy zobaczyć więcej niż 208.5 punktów.

SpotkanieTypKursBukmacher
Celtics vs GSWUnder 208.5 pkt2.02Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Boston Celtics vs Golden State Warriors typ i analiza 17.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj