Boston Celtics vs Philadelphia 76ers typ i analiza 19.10.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środową noc rusza kolejny sezon NBA! Już na starcie dostajemy dwa wielkie hity, a pierwszy z nich wschodni to starcie finalistów zeszłego sezonu Celtics z półfinalistami wschodu 76ers, a więc plejada all starów z Embiidem, Hardenem i Tatumem na czele zmierzy się już w pierwszej grze tego sezonu.

Boston Celtics vs Philadelphia 76ers typ i analiza 19.10.2022r. - środa.
Boston Celtics vs Philadelphia 76ers typ i analiza 19.10.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Celtics vs 76ers.

Aktualne kursy bukmacherów:

U popularnych 'zielonych’ latem wiele się nie wydarzyło choć udało im się pozyskać Malcolma Brogdona czy też Danilo Gallinaro, ale ten drugi złapał przewlekłą kontuzję i po oddaniu Theisa czy Stauskasa w pierwszej wymianie zrobiła się duża luka pod koszem dlatego też pozyskano Griffina, ale według mnie i tak pod koszem z 40-letnim już Horfordem będą mieli ciężko w sezonie zasadniczym.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeszcze mniej działo się w 76ers, ale za to były to dużo ciekawsze ruchy, bo James Harden zgodził się na drastyczne obniżenie kontraktu oraz mocno wziął się za treningi zrzucając ponoć aż 40 kilogramów, a za nadwyżkę budżetową udało się pozyskać naprawdę dobrego Montrezl Harrella i w końcu Embiid doczekał się dobrego zmiennika.

Choć w Philadelphii nie zrobili wielu ruchów to według mnie te które poczyniono, lub zrobili sami zawodnicy nie mogły być lepsze i Philadelphia w moim mniemaniu wyrasta na jednych z faworytów do wygrania fazy zasadniczej na wschodzie, a Celtics przynajmniej na początku sezonu będą mieli spore problemy pod koszem za czym idzie wygranie tablic, które przeciwko 76ers nawet dla w pełni zdrowych klubów jest szalenie ciężkie i wydaje mi się, że to będzie kluczem do tego, że goście wygrają te spotkanie na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Celtics vs 76ers22.15Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Boston Celtics vs Philadelphia 76ers typ i analiza 19.10.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj