Brooklyn Nets vs Boston Celtics typ i analiza 26.04.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dzisiejszej nocy może dojść do sensacyjnego zakończenia sezonu przez Brooklyn Nets, którzy na razie w tegorocznych Play Offach kompletnie zawodzą i przegrali trzy pierwsze spotkania z Bostonem, a więc każda następna porażka eliminuje ich z walki o mistrzostwo NBA.

Brooklyn Nets vs Boston Celtics typ i analiza 26.04.2022r. - wtorek.
Brooklyn Nets vs Boston Celtics typ i analiza 26.04.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Nets vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć wszystkie trzy spotkania były dość wyrównane to co tu dużo gadać Jayson Tatum 3:0 Kevin Durant, który zawiódł szczególnie w trzecim spotkaniu, ale tam o dziwo wszyscy liderzy Irving, Mills, Drummond, Dragić zagrali naprawdę fatalnie i zasłużenie przegrali trzeci mecz z rzędu stawiając się pod ścianą.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć po trzech grach Celtics jest zaledwie lepsze o 14 punktów to jednak te prowadzenie i punkt meczowy jest w pełni zasłużone. Na pewno grają dużo solidniej szczególnie chodzi o s5, która po prostu robi swoje, a to przekłada się na efektywność na parkiecie i bycie zawsze o ten jeden krok przed Nets.

Jednak dzisiaj jest ten dzień, gdzie w szeregach Nets nie ma, że coś boli tylko muszą wyjść i dać z siebie maxa inaczej po prostu rozpoczną wakacje już pod koniec kwietnia. Te spotkania były naprawdę na ostrzu noża, a jak Durant z Irvingiem w końcu zagrają na swoim poziomie to w końcu będą musieli przełamać opór solidnych Celtics, którzy ponad pewien poziom nie przeskoczą. Ciężko mi uwierzyć, że w takiej rywalizacji doszłoby do sweepu i dziś według mnie na 80% spotkanie wygra Nets.

SpotkanieTypKursBukmacher
Nets – Celtics11.89LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Brooklyn Nets vs Boston Celtics typ i analiza 26.04.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj