Brooklyn Nets vs Indiana Pacers typ i analiza 10.04.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dziś kończymy sezon zasadniczy w NBA i zobaczymy wszystkie drużyny w akcji oraz oczywiście niektóre tak jak Indiana Pacers pożegnamy wraz z kończącym się dla nich sezonem. Brooklyn Nets oczywiście zostanie dalej w grze, ale będą musieli przebijać się przez Play Iny.

Brooklyn Nets vs Indiana Pacers typ i analiza 10.04.2022r. - niedziela.
Brooklyn Nets vs Indiana Pacers typ i analiza 10.04.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Nets vs Pacers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Indiana kończy sezon na trzynastym miejscu z piętnastu ekip na wschodzie, a w całej lidze jest piątym najgorszym zespołem jeśli chodzi o win ratio. Na pewno nie zaliczą tego sezonu do udanych, ale zespół rozpoczął proces przebudowy i ich celem jest powrót do top 8 w ciągu 2-3 lat.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Nets rozpoczynali sezon jako jeden z dwóch murowanych faworytów do mistrzostwa, a drugim było Lakers. Wiadomo, że ci drudzy ostatecznie nawet nie zagrają w Play Inach, ale również Nets nie spisało się wybitnie, bo na koniec mogą być na maksymalnie siódmym miejscu na wschodzie, a więc będą przebijać się przez te Play Iny.

Sytuacja w tabeli ze wschodniej konferencji jest tak napięta, że jest o co grać. Nets jak dziś wygrają to całkiem możliwe, że sezon zasadniczy zakończą na siódmym miejscu, a więc w Play Inach będą dwukrotnie mieli przewagę parkietu. Dziś Pacers już w trybie urlopowym bez Brogdona, Duarte, Rubio, Turnera, Warrena, Bitadze i Smitha, więc Durant z Irvingiem nie powinni mieć problemu z zdemolowaniem ich i na 80% wygrają minimum piętnastoma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Nets – Pacers1 (-14.5)1.70STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Brooklyn Nets vs Indiana Pacers typ i analiza 10.04.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj