Brooklyn Nets vs Philadelphia 76ers typ i analiza 17.12.2021r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejna ciekawa noc w NBA mimo zaledwie pięciu, a raczej czterech spotkań, bo jedne zostało odwołane przez covid i na start mecz z konferencji wschodniej, który niewątpliwie byłby meczem na szczycie żeby właśnie nie protokoły covidowe.

Brooklyn Nets vs Philadelphia 76ers typ i analiza 17.12.2021r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Nets vs 76ers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pisałem o tym by był to hit tylko, że dzisiejszej nocy w Nets zabraknie Aldridge, Bembry, Hardena, Cartera, Harrisa, Irvinga, Johnsona i Millsapa zaś w 76ers nie zobaczymy Currego, Korkmaza, Springera, Simmonsa, Rillera i Nianga. Za to powinien wystąpić Embiid co daje aż 14 absencji z podstawowych składów obu ekip.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Można powiedzieć, że spotkanie sprowadza się na plecy dwóch/trzech zawodników z obu ekip. Nets będzie na plecach Kevina Duranta, który w ostatnim czasie zalicza niesamowite występy i z drugiej strony Embiida i Harrisa, którzy niedawno pauzowali, ale w ostatnim spotkaniu wrócili do gry i zaliczyli po 37 minut.

Takie spotkania są dość ciężkie do typowania, ale patrząc na ostatnie wyczyny Kevina Duranta nie mogę się nie skusić by postawić na Nets. Przewaga własnej hali do tego niesamowity KD przy jeszcze wciąż niewyraźnym Embiidzie i ogólnie średnio wyglądającym 76ers skłania mnie do ocenienia tego spotkania na 70/30 w stronę zespołu z Brooklynu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Nets – 76ers11.95Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Brooklyn Nets vs Philadelphia 76ers typ i analiza 17.12.2021r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj