Bukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14%

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Bukmacher eFortuna przygotował limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym użytkownikom, w której to już na sam start można otrzymać nawet...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Bukmacher Forbet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%. Wystarczy, że dokonasz zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, a do tego Twój kupon okaże się wygrany m orzesz liczyć na większą wygraną kwotę.

Promocja skierowana jest do graczy, który mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Akcja promocyjna, „Kto rano wstaje temu forBET daje” trwa do końca lutego.

Jak chcemy wziąć w tej akcji to nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, a także dodamy specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej cztery zdarzenia. Kurs całego kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu w Forbet jest dowolna, ale środki, za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Mamy pełny wybór zawierania kuponów, ponieważ mogą one pochodzić z ofert spotkań na żywo jak i przedmeczowych.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli dany kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie – 13 stycznia. Pewniaki za darmo

Jedno z środowych spotkań w holenderskiej Eredivisie będzie to rywalizacja pomiędzy Feyenoordem z Zwolle. Faworytami tego meczu niewątpliwie są...

Typy na dzisiaj