Bukmacher Fortuna nagradza typerów piłki nożnej. Pula nagród 20 000 PLN

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przed nami bardzo ciekawe dni związane z piłką nożną. A na tą okazję bukmacher eFortuna online przygotował wszystkim typerom limitowaną akcję promocyjną, w której to można liczyć na dodatkowe środki nawet o wartości 20 000 PLN.

Bukmacher Fortuna nagradza typerów piłki nożnej. Pula nagród 20 000 PLN
20 000 PLN dla graczy za typowanie meczy piłki nożnej w Fortunie

20 000 PLN dla graczy za typowanie meczy piłki nożnej w Fortunie

Jak już wspomniałem ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie zabraknie, bowiem przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Manchester City – Real Madryt, Lipsk – Rangers, Manchester United – Chelsea, Leicester – Roma.

Na przeciw wszystkim typerom wychodzi bukmacher www.eFortuna.pl i oferuje akcję promocyjną „Ekspert +” z pulą nagród 20 000 PLN. Lecz trzeba pamiętać, że ta akcja jest aktywna wyłącznie do 26 kwietnia do godziny 18:00.

Darmowe bonusy za typowanie piłki nożnej:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste i czytelne dla wszystkich. Bowiem wystarczy zagrać kupon wielozdrzeniowy za stawką nie mniejszą niż 5 PLN, na którym to koniecznie muszą znajdować się następujące mecze:

  • Manchester City – Real Madryt
  • Lipsk – Rangers
  • West Ham – Frankfurt
  • Feyenoord – Marseille
  • Leicester – Roma
  • Manchester United – Chelsea
  • Fiorentina – Udinese
  • Głogów – Resovia
  • Widzew – Korona
  • Sandecja – Podbeskidzie
Bukmacher Fortuna nagradza typerów piłki nożnej. Pula nagród 20 000 PLN
Bonus na start w STS

Istotne jest to, aby na każde z tych spotkań oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które to dodatkowo będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypują powyższe konfrontacje to oczywiście poza wygranymi środkami będą mogli liczyć an ekstra premie. Dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nim pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu graczowi na sam start specjalną akcję promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na extra pakiet powitalny o łącznej wartości nawet 2720 PLN.

Już za same założenie konta użytkownik otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. A to nie wszystko! Bowiem po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości do 2100 PLN.

Lecz jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bukmacher Fortuna nagradza typerów piłki nożnej. Pula nagród 20 000 PLN Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj