Bukmacher LvBet zwiększa wygrane graczom o 14%. Bonus z aplikacji mobilnej.

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jeden z turniejów rangi ATP w tenisie rozgrywany w tym tygodniu jest w Rotterdamie. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to zwiększa wygrane o 14%. Wystarczy zagrać dowolny zakład z aplikacji mobilnej, aby cieszyć się z większej wygranej.

Kupony bez podatku

Kupony bez podatku w LVbet

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać w dniach od 10 do 16 lutego. Do tej akcji nie trzeba się zapisywać. Jednak należy wiedzieć, że zakład musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet, a można je pobrać z aplikacji mobilnej ze strony www.LvBet.pl.

betfan kod promocyjny
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W akcji kwalifikują się kupony SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się wyłącznie zdarzenia z turnieju ATP w Rotterdamie. Gracz może typować zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Każdy typer może zagrać dowolną ilość kuponów w ramach tej promocji. Stawka zakładu jest dowolna. Nie mniej jednak trzeba mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone wszystkie zakłady, które zostaną zawarte za środki bonusowe.

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 14% pod warunkiem, że kupon zagrany przed gracza spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera LvBet?

Każdy nowy gracz może otrzymać za darmo 20 złotych od LvBet do wykorzystania na zakłady bukmacherskie LVbet. Chcąc otrzymać ten bonus gracz musi dokonać rejestracji konta online oraz wpisać hasło promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Użytkownik może liczyć na kolejne środki pod warunkiem, że dokona pierwszej wpłaty. Wówczas gracz otrzyma premię w wysokości depozytu do 1000 złotych.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z dzisiejszych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Manchesterem City z Wolves. Początek tej rywalizacji...

Typy na dzisiaj