Charlotte Hornets vs Indiana Pacers typ i analiza spotkania 20.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W NBA sezon już w pełni i w 17 serii spotkań znów zawitamy w Spectrum Center gdzie miejscowe Hornets podejmie zespół Indiany Pacers w pojedynku zespołów ze wschodniej dywizji. Sam mecz zapowiada się naprawdę ciekawie i ciężko wskazać w nim faworyta.

Charlotte Hornets vs Indiana Pacers typ i analiza spotkania 20.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Hornets vs Pacers.

Aktualne kursy bukmacherów:

W końcu mamy jakieś spotkanie NBA, w którym nie ma zawodników wpisanych w protokole covidowym ani również zbyt wielu kontuzji, bo dziś po stronie gospodarzy nie wystąpi tylko P.J. Washington, a po stronie gości najprawdopodobniej zabraknie Chrisa Duarte, a więc można powiedzieć, że zmierzą się praktycznie pełnymi składami.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Charlotte na ten moment notuje bilans 9-7 co według mnie jest wynikiem średnim, ale nie słabym. Na pewno wielkim pozytywem zespołu jest ich ofensywa, gdzie Hornets jest drugą siłą w lidze zdobywając aż 112.3 punktu na mecz, ale z drugiej strony tracą aż 113.3 co jest z kolei najgorszym wynikiem w lidze, ale trzeba oddać, że zespół którego właścicielem jest Michael Jordan gra widowiskowo.

Indiana pod tym względem jest kompletnie przeciętną drużyną rzucając trochę ponad 106 punktów i niewiele więcej tracąc, ale spotkania między tymi drużynami ostatnim czasem to festiwal popisów ofensywnych i obie ekipy już w tym sezonie ze sobą zagrały. Wtedy po fantastycznym spotkaniu górą o jedno oczko okazali się zawodnicy Hornets, a tablica wyników na koniec pokazywała 123:122. Dziś przy pełnych składach powinno być podobnie dlatego ja wchodzę w over 219.5 z 75% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hornets vs PacersOver 219.52.30Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Charlotte Hornets vs Indiana Pacers typ i analiza spotkania 20.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj