Charlotte Hornets vs Phoenix Suns typ i analiza 03.01.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Nowy rok stary sezon NBA i zaczynamy od spotkania Hornets, a więc drużyny którą zajmuje się chyba najczęściej. Tym razem zadanie jest dość ciężkie, bo przyjeżdża obecnie druga najlepsza drużyna w lidze Phoenix Suns, ale będą tu dość osłabieni, a dzięki temu spotkanie zanosi się na wyrównane.

Charlotte Hornets vs Phoenix Suns typ i analiza 03.01.2021r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Hornets vs Suns.

Aktualne kursy bukmacherów:

Do Spectrum Center zespół z zachodu przyjechał bez jednej ze swoich największych gwiazd Aytona, ale również nie ma kilku kluczowych w rotacji zawodników jak Crowder, Kaminsky, McGee, Sarić czy Nader. Suns w tym sezonie wykazują się niezwykłą zespołowością pod wodzą Chrisa Paula, który genialnie dyryguje zespołem.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Hornets również trochę osłabione, bo dziś nie zagrają Carrey, P.J Washington i prawdopodobnie Miles Bridges, choć występ tego drugiego nie jest jeszcze przesądzony. Do tego trzeba zauważyć fakt, że ekipa z Charlotte w tym sezonie w domu spisuje się naprawdę dobrze i obecnie notują 9-4 przy bardzo ofensywnej grze.

Ciężko było mi wybrać między 1×2, a u/o, ale w ostateczności postanowiłem na over punktowy. Suns ostatnio przegrało w Bostonie, ale oddało aż 100 rzutów na fatalnej skuteczności. Widać, że obecne braki kadrowe robią im jednak większą lukę w defensywie niż ofensywie. Hornets z kolei najwięcej punktująca drużyna w lidze zaraz po Jazz i dziś z tymi brakami w Suns znów powinni porzucać. Dlatego też na over 232.5 dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hornets – Sunsover 232.52.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Charlotte Hornets vs Phoenix Suns typ i analiza 03.01.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj