Chicago Bulls vs Memphis Grizzlies typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeśli ktoś przed rozpoczęciem sezonu powiedziałby mi, że po sześćdziesięciu jego spotkaniach jednym z topowych starć będzie pojedynek ww. drużyn to raczej bym go wyśmiał, ale fakty są takie, że w nocy zagrają ze sobą obecne numer 1 ze wschodu z obecnym numer 3 na zachodzie.

Chicago Bulls vs Memphis Grizzlies typ i analiza 27.02.2022r. - niedziela.
Chicago Bulls vs Memphis Grizzlies typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Bulls vs Grizzlies.

Aktualne kursy bukmacherów:

Trzeba przyznać, że obie ekipy zaliczają fantastyczny sezon, ale jakbym miał wytypować, który z tych klubów stać na większą niespodziankę to stawiałbym na Bulls, które jak już przestanie mieć problemy z kontuzjami (głównie Caruso i Ball) to z tak fantastycznie grającym DeRozanem będzie bardzo mocną drużyną na wschodzie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gryzli za sprawą fantastycznego Ja Moranta również utrzymują się bardzo wysoko, ale tam nawet bardziej chodzi o zespołowość, bo prócz wspominanego Moranta i może jeszcze Adamsa to reszta zawodników jest raczej młoda i jeszcze dość anonimowa co sprawia, że cała ekipa z Memphis staje się naprawdę gorącym tematem, bo z takim rozwojem za 2-3 lata mogą naprawdę trząść zachodem.

W takich meczach na szczycie kontuzje odgrywają duże znaczenie tylko, że gospodarze bez Balla i Caruso grają już dłuższy czas i radzą sobie naprawdę dobrze. Kolejnym ważnym czynnikiem jest własna hala, w której Bulls notuje 24-8, a więc z tym sezonie bardzo ciężko ich tu pokonać i choć mimo, że przyjezdni na wyjeździe notują naprawdę dobre występy i 21-10 to mimo wszystko doświadczenie szczególnie s5 Bulls mówi mi, że dziś 75-25 w stronę gospodarzy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bulls – Grizzlies12.05LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Chicago Bulls vs Memphis Grizzlies typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj