Chicago Bulls vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dawno nie typowałem spotkania moich ulubieńców z Minnesoty, ale raczej nie będzie to pozytywna analiza, bo uważam, że dziś w Chicago to miejscowe Bulls będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania, choć oba kluby mogą stworzyć naprawdę wspaniały spektakl.

Chicago Bulls vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 12.02.2022r. - sobota.
Chicago Bulls vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 11.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Bulls vs Timberwolves.

Aktualne kursy bukmacherów:

Oczywiście standardowo zaczniemy od podsumowania zamknięcia okna transferowego, ale będzie to szybkie streszczenie, bo oba kluby choć chciały dokonać lekkich korekt to ostatecznie nie zmieniły kompletnie nic w swoich rosterach, a więc zmierzą się składami jakie mieli na początku sezonu 2021/2022.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście trzeba odliczyć kontuzjowanych zawodników, a tych niestety przynajmniej kilku po obu stronach, bo u gospodarzy na pewno nie zagra Ball, Caruso i Williams. Zaś w Minnesocie wątpliwe występy choć niewykluczone aż pięciu zawodników Edwarda, Beverliego, Okogie, Prince i Reida i szczególnie brak pierwszej dwójki byłby dla gości dość dużym ciosem.

Jedni mają pewnych parę osłabień, ale grają tak już jakiś czas zaś drudzy mogą mieć poważny problem jak cała piątka im wypadnie z gry, a i nawet jak wszyscy zagrają to i tak Bulls z DeRozanem, LaVine i Vuceviciem w takiej formie w spotkaniach domowych z tymi średnimi zespołami jakim jest m.in Minnesota zawsze będą faworytami. Bulls w domu ma obecnie bilans 19-8 i serię dwóch porażek z rzędu, którą na pewno będą chcieli przerwać, a zapewne osłabiona Minnesota będzie łatwym kąskiem. Dlatego też dziś z bólem serca uważam, że handicap -3.5 na gospodarzy wejdzie na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bulls – Timberwolves1 (-3.5)1.92Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Chicago Bulls vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 12.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj