Chorwacja (K) vs Dania (K) typ i analiza 12.11.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już niedługo poznamy jedną z ważniejszych odpowiedzi na turnieju Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet, a chodzi oczywiście o najlepszą czwórkę w walce o tytuł, a już w sobotę przynajmniej jedna, a może nawet dwie ekipy mogą się znacząco przybliżyć do tego awansu.

Chorwacja (K) vs Dania (K) typ i analiza 12.11.2022r. - sobota.
Chorwacja (K) vs Dania (K) typ i analiza 12.11.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Chorwacja vs Dania.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 8.40 – 19.00 – 1.13 (Fortuna),
  • 8.00 – 18.00 – 1.12 (STS),
  • 8.00 – 18.00 – 1.12 (Betclic).

Chorwatki po dwóch bardzo wysokich porażkach z reprezentacjami Norwegii oraz Słowenii mają już raczej matematyczne szanse na awans do najlepszej czwórki i zgodnie z przewidywaniami nie powtórzą raczej sensacyjnego brązowego medalu z ostatniego turnieju i największe braki mają w ofensywie, gdzie ze Słowenią nie zdobyły bramki z gry przez 19 minut drugiej połowy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dunki jak na razie nie grają również wybitnego turnieju i choć mają cztery punkty to jednak będą mieć problem z awansem do pierwszej czwórki chyba, że gospodynie stracą punkty z reprezentacją Szwecji co jest na pewno prawdopodobne, bo mocno eksploatują swoją pierwszą siódemkę, a Dunki grają dużo bardziej zespołowy handball.

W tym tkwi największy problem Chorwatek na tym turnieju, bo prócz Blazevic w ofensywie żadna z koleżanek nie bierze większej odpowiedzialności za zdobywanie bramek z kolei w Danii tę odpowiedzialność może wziąć Friis, Jensen Ostergaard, Tranborg, Heindahl czy Hojlund. W dodatku defensywa która była dużym atutem brązowych medalistek tu wcale dobrze nie funkcjonuje dlatego też jutro będzie to raczej jednostronne widowisko, w którym Dunki wygrają minimum sześcioma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Chorwacja vs Dania2 (-5.5)1.75Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Chorwacja (K) vs Dania (K) typ i analiza 12.11.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj