Chorwacja vs Francja typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już pierwszego dnia dojdzie do prawdziwego starcia gigantów, bo los skojarzył w grupie C takie reprezentacje jak Francja i Chorwacja i raczej tłem dla nich będzie pozostała dwójka tj. Ukraina i Serbia. Jednak tu zajmiemy się niewątpliwie najmocniejszym starciem pierwszej rundy mistrzostw Europy.

Chorwacja vs Francja typ i analiza 13.01.2022r. - czwartek.
Chorwacja vs Francja typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek.

Analiza i typ do spotkania Chorwacja – Francja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 6.80 – 13.50 – 1.18 (Fortuna),
  • 4.70 – 11.50 – 1.30 (STS),
  • 5.00 – 12.00 – 1.30 (Betclic).

Bukmacherzy sugerują wysokie zwycięstwo Trójkolorowych i nie ma co się dziwić, bo Francja na każdym turnieju jest w ścisłym gronie faworytów choć jako ciekawostkę dodam na mistrzostwa Europy awansowali dopiero z drugiego miejsca, a lepsi od nich okazali się… Serbowie. Jednak tu już z Karabaticiem w składzie mają dużo większe ambicje.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ambicje ma również Chorwacja, która nigdy nie była mistrzem Europy, a aż trzykrotnie przegrywali w finałach w 2008, 2010 i 2020 roku. Oczywiście jako wicemistrzowie ostatniego turnieju awans mieli z urzędu i na spokojnie mogli przygotowywać się do występów w ich wypadku na parkietach madziarskich.

Francuzi na tym turnieju wystąpią bez takich gwiazd jak Remili, N’Guessan, Luka Karabatic, Porte czy zaatakowany nożem w sylwestra Prandi. Są to na pewno spore straty, ale jak masz Fabregasa, Nikolę Karabaticia, Mahe, Mema, Kounkouda, Nahi czy Richardsona to nie zauważasz różnicy. Dodatkowo w Chorwacji początek turnieju opuszczą Cindrić i Duvnjak przez zakażenie koronawirusem, a więc turniej zaczynają bez swojego 'mózgu’. Bez dwóch arcyważnych środkowych ciężko walczyć z Francją dlatego też dziś raczej wysoko przegrają różnicą minimum sześciu bramek na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Chorwacja – Francja2 (-5.5)2.75STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Chorwacja vs Francja typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj