Chrobry Głogów vs Ostrów Wielkopolski typ i analiza 30.10.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedziele dojdzie do jeszcze jednej bardzo ciekawej konfrontacji i tym razem przenosimy się do Głogowa, gdzie miejscowy Chrobry podejmie beniaminka PGNiG Superligi Ostrów Wielkopolski, który jednak wszedł do ligi bez kompleksów i na starcie sezonu naprawdę dobrze sobie radzą.

Chrobry Głogów vs Ostrów Wielkopolski typ i analiza 30.10.2022r. - niedziela.
Chrobry Głogów vs Ostrów Wielkopolski typ i analiza 30.10.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Głogów vs Ostrów Wielkopolski.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.70 – 8.40 – 2.60 (Fortuna),
  • 1.72 – 8.75 – 2.60 (STS),
  • 1.73 – 8.80 – 2.65 (Betclic).

Głogowianie na razie w sezonie grają bardzo w kratkę i we własnej hali notują 3-0-1 zaś na wyjazdach 1-0-3 oczywiście dzięki temu bilansowi plasują się na środku superligowej tabeli, ale od tego młodego zespołu trzeba wymagać trochę więcej i Pawła Paterka oraz Marcela Zdobylaka mocniej powinien wspierać Anton Otrezov oraz Oleksandr Tilte.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Beniaminek z Ostrowa Wielkopolskiego ma podobny bilans, bo wywalczyli punkt mniej od swoich rywali, ale również mają jedno spotkanie rozegrane mniej choć tu zaległe z mistrzem Polski więc o punkty będzie bardzo ciężko i ten 'zaprzęg’ z Superligi w postaci Adamskiego, Gieraka, Szpery czy Tomczaka robi tu na pewno świetną robotę.

Choć Chrobry znajduje się w najwyższej klasie rozgrywkowej od wielu lat to jednak do Głogowa przyjeżdża beniaminek, w którym zawodnicy bedą mieli dużo więcej doświadczenia superligowego, co wskazywać będzie na naprawdę ciekawe spotkanie młodości kontra doświadczenia, ale jednak obie ekipy dość mocno bazują na atucie własnej hali dlatego też daję tu 75% szans dla gospodarzy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Głogów vs Ostrów Wielkopolski11.75LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Chrobry Głogów vs Ostrów Wielkopolski typ i analiza 30.10.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj