Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na wtorkową noc zdecydowałem się na jeszcze jeden typ i tym razem znów pojedynek ze wschodniej konferencji, w którym zaskakująco dobrze spisujące się Cavaliers zagra z pretendentem do tytułu jakim niewątpliwie jest Brooklyn Nets.

Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza Cavaliers vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Spotkanie stoi pod kątem kontuzji, ale i powrotów do gry i tu niewątpliwie więcej dzieje się w Cleveland, gdzie dziś najprawdopodobniej zobaczymy zarówno Markkanena jak i Allena, ale do kontuzjowanego Mobleya dołączy również Sexton i ten drugi ma już sezon z głowy. W Nets raczej standardowo dalej bez Harrisa, Millsapa, Irvinga, Browna, Claxtona i Irvina, ale ten ostatni nie jest kontuzjowany.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Najważniejszą wiadomością jest to, że dziś wystąpi Kevin Durant, który nie zagrał z Orlando Magic, a chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak ważnym zawodnikiem dla Netsów on jest. Startowa piątka będzie wyglądać już całkiem dobrze z Griffinem, Hardenem, Millsem czy własnie Durantem będą mieć niesamowitą siłę rażenia szczególnie na średnim/dalekim zasięgu.

Choć powroty Markkanena i Allena na pewno wzmocnią Cavaliers to bez Sextona bardzo dużo tracą na obwodzie, obwodzie, który w tym spotkaniu będzie kluczowy, bo wcześniej wspominałem o sile rażenia graczy obwodowych Nets. Nawet przy powrocie wysokich ciężko będzie im rywalizować z Griffinem i Aldridgem i po prostu zaczyna brakować argumentów gospodarzom, którzy te spotkanie powinni przegrać dość wysoko, a już przynajmniej różnicą ośmiu punktów na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cavaliers – Nets 2 (-7.5)1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj