Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na wtorkową noc zdecydowałem się na jeszcze jeden typ i tym razem znów pojedynek ze wschodniej konferencji, w którym zaskakująco dobrze spisujące się Cavaliers zagra z pretendentem do tytułu jakim niewątpliwie jest Brooklyn Nets.

Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. - wtorek.
Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza Cavaliers vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Spotkanie stoi pod kątem kontuzji, ale i powrotów do gry i tu niewątpliwie więcej dzieje się w Cleveland, gdzie dziś najprawdopodobniej zobaczymy zarówno Markkanena jak i Allena, ale do kontuzjowanego Mobleya dołączy również Sexton i ten drugi ma już sezon z głowy. W Nets raczej standardowo dalej bez Harrisa, Millsapa, Irvinga, Browna, Claxtona i Irvina, ale ten ostatni nie jest kontuzjowany.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Najważniejszą wiadomością jest to, że dziś wystąpi Kevin Durant, który nie zagrał z Orlando Magic, a chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć jak ważnym zawodnikiem dla Netsów on jest. Startowa piątka będzie wyglądać już całkiem dobrze z Griffinem, Hardenem, Millsem czy własnie Durantem będą mieć niesamowitą siłę rażenia szczególnie na średnim/dalekim zasięgu.

Choć powroty Markkanena i Allena na pewno wzmocnią Cavaliers to bez Sextona bardzo dużo tracą na obwodzie, obwodzie, który w tym spotkaniu będzie kluczowy, bo wcześniej wspominałem o sile rażenia graczy obwodowych Nets. Nawet przy powrocie wysokich ciężko będzie im rywalizować z Griffinem i Aldridgem i po prostu zaczyna brakować argumentów gospodarzom, którzy te spotkanie powinni przegrać dość wysoko, a już przynajmniej różnicą ośmiu punktów na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cavaliers – Nets 2 (-7.5)1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Cleveland Cavaliers vs Brooklyn Nets typ i analiza 23.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj