Cloud9 vs Fnatic typ i analiza 07.10.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w nocy z piątku na sobotę rozpoczniemy kolejne mistrzostwa świata w Lidze Legend i rozpoczniemy je klasycznym pojedynkiem zespołu z Ameryki Północnej i jednocześnie gospodarzów turnieju z europejską formacją, z którą zawsze zaciekle rywalizują.

Cloud9 vs Fnatic typ i analiza 07.10.2022r. - piątek.
Cloud9 vs Fnatic typ i analiza 07.10.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Cloud9 vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Cloud 9 jest aktualnym mistrzem LCS i choć w fazie grupowej poszło im słabiutko, bo mieli zaledwie 10-8 to jednak świetne Play offy w ich wykonaniu doprowadziły tę legendarną formację do kolejnego tytułu. Choć forma przyszła we właściwym momencie to jednak formacja ta będzie sporą zagadką na tym turnieju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic już zdążyło nam się 'przedstawić’, bo przebijali się przez fazę Play in i po pokonaniu innej amerykańskiej formacji Evil Geniuses myślałem, że grupę wygrają w cuglach, ale zdarzyła im się dość haniebna wpadka przeciwko LOUD i nie była to porażka na którą mogli sobie pozwolić, bo awansowali do mistrzostw bezpośrednio dzięki układzie innych wyników.

Będzie to dość dziwny pojedynek, bo mimo, że wiele razy widziałem obie ekipy w akcji to przed tym turniejem jest mi ciężko określić zarówno jednych jak i drugich, ale wiem, że w grupie z EDG i T1 to każde oczko będzie na wagę złota. Według mnie obie formacje popełnią w tym spotkaniu sporo błędów, ale również obie nie stronią od walk drużynowych dlatego też na otwarcie na 80% zobaczymy powyżej 28 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cloud9 vs Fnaticover 27.5 zabójstw1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Cloud9 vs Fnatic typ i analiza 07.10.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj