Cloud9 vs PEACE typ i analiza 09.10.2021 – sobota

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś poznamy ostatnią dwójkę drużyn, które zameldują się w głównej fazie mistrzostw świata i ja zdecydowałem się zainwestować w drugi pojedynek, w którym zespół z LCSu zmierzy się z reprezentantem Oceanii i jest to dość sensacyjne zestawienie.

Cloud9 vs PEACE typ i analiza 09.10.2021 – sobota

Typ i analiza spotkania C9 vs PEACE

Aktualne kursy bukmacherów:

Dość sensacyjnie potoczył się czwartkowy dzień, gdzie niemal pewne awansu C9 nie dość, że przegrało z najsłabszym w grupie UoL, a potem tie breakera z Detonation FocusMe. PEACE z kolei jest sprawcą jednej z większych pozytywnych sensacji po wyeliminowaniu RED Candis.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W czwartek po minie Perkza było widać wszystko. Nie da się grać będąc tak zdenerwowanym i ten dzień na uspokojenie głowy na pewno im się przyda, ale rozgrywanie dodatkowego spotkania to na pewno spore utrudnienie, bo w tym czasie powinni rozgrywać blok treningowy, a nie pocić się na scenie.

PEACE wczoraj dość sensacyjnie wyeliminowało Red Candis i powalczą o występ w głównej drabince turnieju, ale trzeba przyznać, że w porównaniu do pierwszego spotkania ten pojedynek stał na niezwykle niskim poziomie i we wszystkich mapach dział się przysłowiowy młyn.

Brak Cloud9 w głównej fazie turnieju byłby sensacją, ale według mnie to się nie wydarzy. Na każdej linii mają lepszych zawodników i przy braku trollingu w drafcie powinni mechanicznie robić wielką różnicę na liniach, która potem przekuje się w różnicę złocie i ostatecznie szybkie wygranie trzech map. Każdy inny wynik niż 3:0 w stronę zespołu z Ameryki będzie wielką sensacją i na taki rezultat daje 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cloud9 vs PEACE3:01.98LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Cloud9 vs PEACE typ i analiza 09.10.2021 – sobota Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj