Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy rundę rewanżową, w której każdego dnia będą rozstrzygać się losy poszczególnych grup i standardowo zaczynamy od grupy A i dla obu ekip będzie to gra o być albo nie być na tym turnieju, a nawet bezpośrednia wygrana w tym spotkaniu może mało dać w rozrachunku całej grupy.

Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek.

Analiza i typ do spotkania C9 vs Rogue.

Aktualne kursy bukmacherów:

W pierwszym meczu górą była ekipa z Europy mimo, że wydawało się, że w drafcie wygrali Amerykanie, którzy dostali mnóstwo swoich komfortów, ale już na Summoner Rifcie przewaga Rogue była niepodważalna co zaowocowało 33 minutową rozgrywką, na koniec której mieli aż 13k złota przewagi.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Szczególnie dużą różnicę było widać na dolnej alei i trzeba przyznać, że nawet jak całe Rogue nie wygląda jakoś wybitnie to Hans Sama pokazuje światowy poziom, ale również Polacy tj. Inspired i Trymbi grają naprawdę nieźle. Trochę solo linie nie dowożą choć Larssen na tych kontrolnych magach robi swoją robotę.

Z kolei Cloud9 od Play Inów do teraz wygląda w sumie podobnie. Jeśli Perkz i Blaber zagrają na swoim poziomie, a Zven nie popełni głupich błędów to są wstanie napsuć krwi nawet takim potęgom jak FunPlus Phoenix, ale zdarza się to niestety raz na trzy mecze i ta nieregularność jest wielkim problemem, bo do tego meczu Rogue nie podejdzie tak zestresowane jak do tych dwóch potęg i tu potrafią zagrać swoją naprawdę dobrą Ligę Legend. Według mnie C9 jest trochę w patowej sytuacji, bo wybanować Hans Samy się nie da, a Zven i Vulcan nie są wstanie grać równo na tej linii. Przez przewagę z dolnej alejki Rogue będzie skrzętnie rozszerzać ją na całą mapę i znów wygrają, a daję na to 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cloud9 – Rogue21.66Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj