Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy rundę rewanżową, w której każdego dnia będą rozstrzygać się losy poszczególnych grup i standardowo zaczynamy od grupy A i dla obu ekip będzie to gra o być albo nie być na tym turnieju, a nawet bezpośrednia wygrana w tym spotkaniu może mało dać w rozrachunku całej grupy.

Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 - piątek.
Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek.

Analiza i typ do spotkania C9 vs Rogue.

Aktualne kursy bukmacherów:

W pierwszym meczu górą była ekipa z Europy mimo, że wydawało się, że w drafcie wygrali Amerykanie, którzy dostali mnóstwo swoich komfortów, ale już na Summoner Rifcie przewaga Rogue była niepodważalna co zaowocowało 33 minutową rozgrywką, na koniec której mieli aż 13k złota przewagi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczególnie dużą różnicę było widać na dolnej alei i trzeba przyznać, że nawet jak całe Rogue nie wygląda jakoś wybitnie to Hans Sama pokazuje światowy poziom, ale również Polacy tj. Inspired i Trymbi grają naprawdę nieźle. Trochę solo linie nie dowożą choć Larssen na tych kontrolnych magach robi swoją robotę.

Z kolei Cloud9 od Play Inów do teraz wygląda w sumie podobnie. Jeśli Perkz i Blaber zagrają na swoim poziomie, a Zven nie popełni głupich błędów to są wstanie napsuć krwi nawet takim potęgom jak FunPlus Phoenix, ale zdarza się to niestety raz na trzy mecze i ta nieregularność jest wielkim problemem, bo do tego meczu Rogue nie podejdzie tak zestresowane jak do tych dwóch potęg i tu potrafią zagrać swoją naprawdę dobrą Ligę Legend. Według mnie C9 jest trochę w patowej sytuacji, bo wybanować Hans Samy się nie da, a Zven i Vulcan nie są wstanie grać równo na tej linii. Przez przewagę z dolnej alejki Rogue będzie skrzętnie rozszerzać ją na całą mapę i znów wygrają, a daję na to 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cloud9 – Rogue21.66Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Cloud9 vs Rogue typ i analiza spotkania 15.10.2021 – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj