Cloud9 vs Unicorns of Love typ i analiza 07.10.2021 – czwartek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Będzie to spotkanie kończące grupę B jak i pierwszą fazę rozgrywek Play In w mistrzostwach świata. Jednak samo spotkanie nie będzie miało kompletnie żadnego znaczenia do przebiegu rywalizacji, bo amerykańskie C9 witamy w głównej drabince turnieju, zaś rosyjski UoL żegna się z turniejem.

Cloud9 vs Unicorns of Love typ i analiza 07.10.2021 – czwartek

Typ i analiza spotkania C9 vs UoL

Aktualne kursy bukmacherów:

Z jednej strony odpadnięcie UoL już teraz to trochę niespodzianka, z drugiej grupa B była niezwykle wyrównana i na kogoś musiało paść. Zgodnie z przewidywaniem Cloud9 zapewniło sobie awans do głównej drabinki, ale na pewno nie przyszło im to tak łatwo jak chociażby LNG z grupy A.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Rosjanie nie postawili wysoko poprzeczki na tym turnieju i jak widzę znów Bossa, Nomanza czy Ahahacika przyjeżdżających na Mistrzostwa Świata z regionu rosyjskiego to od razu w myślach mam odgrzewanego kotleta. Zdominowali kompletnie tamtą ligę, ale nie robią progresu w starciu z innymi regionami, a ten start najgorszy w ich historii.

Niby Cloud9 zapewniło sobie awans dalej, ale jak w głównej drabince będą tak grać to nie mają szans na chociażby ugranie jednej mapy szczególnie, że prawdopodobnie wylądują w grupie z FPX, Damwon i Rogue. Mnóstwo dziwnych decyzji szczególnie w forsowaniu walk drużynowych i widać jeszcze spore braki komunikacyjne. Na razie same umiejętności mechaniczne wystarczyły, ale mnóstwo pracy przed nimi.

W tym meczu ciężko będzie im cokolwiek poprawić, ale tu akurat mogą się wyluzować. Cloud9 to zdecydowanie najwidowiskowej grająca drużyna z LCS i potrafi świetnie bawić się w takich spotkaniach, gdzie końcowy wynik jest sprawą drugorzędną. UoL też na pewno będzie chciało się pokazać z dobrej strony, a patrząc na grę obydwu zespołów to nawet w meczu o stawkę over zabójstw byłby tutaj bardzo prawdopodobny, a przy tak ułożonej sytuacji w grupie daję 90% szans, że zobaczymy przynajmniej 27 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Cloud9 – UoLOver 26.5 zabójstw2.00BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Cloud9 vs Unicorns of Love typ i analiza 07.10.2021 – czwartek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj