Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji „Codziennie 20 PLN” typerzy mogą otrzymać extra środki i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS

Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS

Warunki wspomnianej akcji są bardzo proste. Wystarczy zawierać zakłady AKO z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej akcji, aby cieszyć się z darmowych środków.

Należy jednak pamiętać, że chcąc skorzystać z oferty „Codziennie 20 PLN” trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu. Wspomniana akcja składa się z etapów od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy w STS:

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Trzeba mieć na uwadze, że w promocji „Codziennie 20 PLN” dostępne są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których to muszą być minimum dwa zdarzenia. Typy mogą być z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że zdarzenia muszą koniecznie być z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który w czasie jednego dnia zagra kupony na zakłady bukmacherskie za minimum 100 PLN i spełniają one powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 20 PLN. To wszystko sprawia, że w czasie każdego etapu wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet 140 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam początek darmowe 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w czasie zakładania konta.

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma premię jej równowartości. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z dzisiejszych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Manchesterem City z Wolves. Początek tej rywalizacji...

Typy na dzisiaj