Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji „Codziennie 20 PLN” typerzy mogą otrzymać extra środki i to bez znaczenia, jak ich kupony zostały rozliczone.

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy
Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS

Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS

Warunki wspomnianej akcji są bardzo proste. Wystarczy zawierać zakłady AKO z dowolnej dyscypliny, jakie bukmacher STS posiada w swojej akcji, aby cieszyć się z darmowych środków.

Należy jednak pamiętać, że chcąc skorzystać z oferty „Codziennie 20 PLN” trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu. Wspomniana akcja składa się z etapów od każdego poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy w STS:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Trzeba mieć na uwadze, że w promocji „Codziennie 20 PLN” dostępne są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, na których to muszą być minimum dwa zdarzenia. Typy mogą być z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie.

Poza tym trzeba mieć na uwadze, że zdarzenia muszą koniecznie być z oferty przedmeczowej, zaś kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 1.85.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Gracz, który w czasie jednego dnia zagra kupony na zakłady bukmacherskie za minimum 100 PLN i spełniają one powyższe warunki promocji w gratisie otrzyma 20 PLN. To wszystko sprawia, że w czasie każdego etapu wszyscy typerzy mogą otrzymać nawet 140 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej na start:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam początek darmowe 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Chcąc otrzymać te środki wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w czasie zakładania konta.

Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty otrzyma premię jej równowartości. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj