Crvena Zvezda vs AGO Rogue typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście na EU Masters najbardziej będę skupiał się na występie naszych organizacji ze względu na znajomość ich, ale również i fakt, że trafili do naprawdę ciekawych grup. AGO w pierwszym spotkaniu przegrało i obecnie stoją pod ścianą, bo z 0-2 mało komu udawało się w tym turnieju wychodzić z grupy.

Crvena Zvezda vs AGO Rogue typ i analiza 16.04.2022r. - sobota.
Crvena Zvezda vs AGO Rogue typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Crvena vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Crvena to mistrzowie Esports Balkan League, ale w pierwszym meczu zaprezentowali się dużo gorzej niż AGO właściwie byli jedną z dwóch najgorszych drużyn w całej stawce będąc zdeklasowanym przez niemieckie Eintracht Spandau, gdzie zawodnicy z Serbii nie zdobyli choćby pojedynczego zabójstwa.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO w pierwszym spotkaniu przegrali na Vitality.Bee czyli jednych z faworytów do wygrania całego turnieju, ale to nie jest aż tak niepokojące jak wymiana w ostatniej chwili wspomagającego bo na turnieju zamiast Leona gra beansu i niezbyt znane są powody tej zmiany.

Jednak mistrzowie Ultraligii nie zapomnieli jak rozgrywa się makro na mapie i choć byli ciut słabsi od zespołu z LFL to zaprezentowali się przynajmniej przyzwoicie. Z kolei Crvena kompletnie nie istniała w tych stałych aspektach Ligi Legend i byli metodycznie rozmontowywani przez niemiecką formację. Serbowie muszą coś w swojej grze zmienić i dziś na pewno postarają się być bardziej agresywni, a AGO uwielbia kontrować agresywne zespoły jeszcze większą agresją dlatego dziś zapewne zobaczymy przynajmniej 29 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Crvena – AGOOver 28.5 zabójstw1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Crvena Zvezda vs AGO Rogue typ i analiza 16.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj