Czarnogóra vs Chorwacja typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przeskakujemy szybko do grupy pierwszej i od razu mecz o wszystko, bo obie reprezentacje do drugiej rundy wyszły z zerowym dorobkiem, a więc każda porażka teraz to praktycznie brak szansy na walkę o pozycje medalowe na mistrzostwach Europy.

Czarnogóra vs Chorwacja typ i analiza 20.01.2022r. - czwartek.
Czarnogóra vs Chorwacja typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Czarnogóra vs Chorwacja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.30 – 10.00 – 1.27 (Fortuna),
  • 5.25 – 11.75 – 1.25 (STS),
  • 5.20 – 12.00 – 1.25 (Betclic).

Czarnogóra to jedno z największych pozytywnych zaskoczeń tego turnieju, bo nikt im nie dawał większych szans na awans z ciężkiej grupy. Mało tego przed turniejem byli skazywani na czwarte miejsce w pierwszej grupie, a tu tylko ulegli Danii, a więc największemu faworytowi do złota na tych ME.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Chorwaci ulegli innemu z wielkich faworytów Francji i trzeba uczciwie przyznać, że Francja i Dania powinny bez problemu wejść do półfinałów, ale jak kogoś nie można skreślać to Chorwatów, którzy wciąż czekają na powrót Duvnjaka, któremu kwarantanna powinna właściwie już się kończyć i z negatywnym testem kto wie, czy nie zadebiutuje na tych ME już jutro.

Ambitna pierwsza siódemka Czarnogóry to jednak zbyt mało by wygrywać na te najlepsze reprezentacje w Europie. Świetny turniej rozgrywa Branko Vujovic, ale on plus trzech-czterech kolegów to jednak niewiele przeciwko Chorwatom, którzy w swoim składzie mają Cindricia, Cupicia, Martinovicia czy Lucina. Do tego obrona Chorwatów robi wielkie wrażenie i mocno stawiający na drugą linię rywale będą mieli problem z przebiciem się. Według mnie spotkanie bez historii i Chorwacja wygra je przynajmniej sześcioma bramkami na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Czarnogóra – Chorwacja2 (-5.5)2.63Fortuna

3 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Czarnogóra vs Chorwacja typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj