Czarnogóra vs Słowenia typ i analiza 17.01.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Mistrzostwa Europy idą jak burza i już dziś poznamy ostateczny skład drugiej rundy, która również będzie odbywać się w grupach. Jedną z niewiadomych jest kto u boku Danii wyjdzie z grupy A i osobiście stawiam oczywiście na reprezentacje Słowenii.

Czarnogóra vs Słowenia typ i analiza 17.01.2022r. - poniedziałek.
Czarnogóra vs Słowenia typ i analiza 17.01.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Czarnogóra vs Słowenia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.35 – 9.00 – 1.28 (Fortuna),
  • 4.85 – 10.50 – 1.30 (STS),
  • 4.80 – 11.50 – 1.28 (Betclic).

Obie drużyny musiały uznać wyższość reprezentacji Danii, która jest tu typowana na murowanych faworytów do złota, ale trzeba oddać, że to reprezentacja Czarnogóry postawiła ciut trudniejsze warunki Duńczykom i teraz oni mają ten 'handicap’, że do awansu wystarczy im nawet remis.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak skład Słoweńców sugeruje, że to ich trzeba upatrywać jako murowanych faworytów do wygrania tego spotkania. Mają mieszankę młodości z doświadczeniem grających na co dzień w wielkich klubach jak Barcelona, Veszprem, Kiel czy Szeged i do tego świetnego selekcjonera Vranjesa na własnej ławce.

Czarnogóa z kolei już bez tak wielkich nazwisk, ale na pewno z ciekawymi zawodnikami jak Branko Vujović, a więc zawodnik Vive Łomży Kielce, ale właściwie tylko on gra w klubie występującym w europejskich pucharach. Kolejnym wzmocnieniem Słoweńców jest powrót Doleneca do składu, który z Duńczykami nie zagrał i jego brak był bardzo widoczny. W optymalnym składzie różnica klas jest zbyt duża i Słowenia wygra te spotkanie różnicą minimum pięciu trafień na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Czarnogóra vs Słowenia2 (-4.5)2.20Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Czarnogóra vs Słowenia typ i analiza 17.01.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj