Czechy vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy drugą i zarazem przedostatnią kolejkę w pierwszej fazie grupowej, a więc już w sobotę kilka zespołów definitywnie pożegna się z szansami na awans do drugiej rundy i właśnie jest to jedno z takich spotkań, gdzie strata punktów oznacza praktycznie pożegnanie się z turniejem.

Czechy vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Czechy vs BiH.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.32 – 9.50 – 4.75 (Fortuna),
  • 1.27 – 11.50 – 5.05 (STS),
  • 1.27 – 12.00 – 5.00 (Betclic).

Bośniacy w pierwszym spotkaniu wręcz przeorani przez jednych z kandydatów do medali, a więc Szwedów. Porażka różnicą dwunastu bramek, ale gorsze jest to, że w fatalnym stylu. Reprezentacja z bałkanów ewidentnie się zestarzała i jak Burić, Karacić czy Prce muszą tam orać w ataku, a zaraz mają po czterdzieści lat, a Prce nawet przekroczył ten wiek najlepiej o tym świadczy.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Czesi z kolei bardzo mocno postawili się obrońcom tytułu i napsuli krwi Hiszpanom, którzy ostatecznie wygrali te spotkanie 28:26. Bardzo fajny mecz w wykonaniu naszych południowych sąsiadów i ogólnie drużynowo postawili się dużo mocniejszym rywalom choć na pewno trzeba wyróżnić Babaka i Hrstkę.

Jeśli Czesi zagrają na podobnym poziomie jak w pierwszym spotkaniu to bez problemu wygrają z Bośniakami. Zaskakująco dobrze bronią i niezwykle kreatywnie grają w ofensywie, ale to zasługa Trtika, który kiedyś prowadził Górnik Zabrze i wtedy klub ten zrobił w chwilę niesamowity progres. Z kolei Bośniacy wyglądają na reprezentację, która może powalczyć o zaszczytne ostatnie miejsce na turnieju i według mnie znów przegrają wysoko minimum sześcioma bramkami na 65% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Czechy – BiH1 (-5.5)2.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Czechy vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 15.01.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj