Czechy vs Izrael typ i analiza 08.09.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek rywalizację w fazie grupowej zakończą również grupy C i D i nas oczywiście interesuje grupa D, w której gra reprezentacja Polski i jest już pewna wejścia do dalszej fazy, ale za to pewne nie są reprezentacje Czech i Izraela, które w bezpośrednim starciu powalczą o awans dalej.

Czechy vs Izrael typ i analiza 08.09.2022r. - czwartek.
Czechy vs Izrael typ i analiza 08.09.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Czechy vs Izrael.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gospodarze grupy D dość sensacyjnie męczą się z uzyskaniem awansu z niej i do tej pory wygrali tylko z Holendrami będąc wyraźnie słabsi od reprezentacji Polski, Serbii i Finlandii i widać, że ich gwiazda Tomas Satoransky, który w kolejnym sezonie będzie reprezentować barwy Washington Wizards ma jeszcze problemy rzutowe po ostatniej kontuzji.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Izrael z kolei prócz ogrania Holendrów pokonał również po dogrywce reprezentację Finlandii, ale na dobrą sprawę nie daje im to wiele, bo w spotkaniu z reprezentacją Czech muszą przegrać nie więcej niż sześcioma oczkami. Reprezentacja ta gra również bardzo chimeryczny turniej i ich gwiazda, a zarazem nadzieja Deni Avdija, czyli klubowy kolega Satoranskiego gra bardzo w kratkę.

Jednak w czwartek wszystko będzie przeciwko Izraelowi. Reprezentacja Czech ma lepszą startową piątkę, do tego będzie miała za sobą kilku tysięczny tłum kibiców w hali, a również sporą przewagę doświadczenia. Satoransky może nie jest w pełni formy, ale porównując go z pierwszego meczu przeciwko Polsce, a ostatniego przeciwko Finlandii jest naprawdę duża różnica i widać, że pomału się rozkręca i dyryguje swoją ekipą. Wydaje mi się, że Czesi mają realne szanse na awans i jutro wygrają minimum siedmioma punktami na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Czechy vs Izrael1 (-6.5 pkt)2.40STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Czechy vs Izrael typ i analiza 08.09.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj