Dallas Mavericks vs Huston Rockets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście jak nocka pełna wrażeń to nie mogło zabraknąć moich ulubieńców z ostatnich tygodni, a więc Dallas Mavericks, których po zimowym oknie transferowym niewątpliwie dużo bardziej obserwuje niż zwykle, ale myślę, że z dobrym skutkiem.

Dallas Mavericks vs Huston Rockets typ i analiza 24.03.2022r. - czwartek.
Dallas Mavericks vs Huston Rockets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Mavericks vs Rockets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Kursy choć mocno faworyzujące Dallas trochę mnie dziwią. Oczywiście jest to spotkanie piątej siły konferencji zachodniej z najgorszą drużyną tej rywalizacji, ale mimo wszystko gospodarze dziś zagrają bez Bertansa, Pinsona, Hardawaya i co najważniejsze dziś nie wystąpi ich lider Luka Doncić, a to już jest dość problematyczne.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rockets jest jakie jest, a więc słabiutkie i wygrywa zaledwie jedną na cztery gry, ale ostatnio udało im się w domu rozbić Wizards, gdzie genialne zawody rozegrał Wood, który również dziś powinien mieć na parkiecie sporo miejsca, a Schroder czy Green naprawdę potrafią piłkę podać, więc ta drużyna przy pewnych opcjach nie jest aż tak słaba.

Ciężko mi sobie wyobrazić to, że dziś wygrają, bo jednak Dallas to wciąż bardzo dobry team, który będzie prowadzony przez Dinwiddiego z Bronsonem i może gdzieś tam dołączy się Powell. Ogólnie jest 6-7 naprawdę solidnych zawodników choć brak Doncicia na pewno będzie zauważalny przecież to 28 pkt i prawie 10 zbiórek oraz 10 asyst średniej na mecz. Dlatego też na 75% zawodnicy z Rockets tego spotkania nie przegrają więcej niż 10cioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Mavericks vs Rockets2 (+10.5)1.86Betfan


0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dallas Mavericks vs Huston Rockets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj