Dallas Mavericks vs Phoenix Suns typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek tylko trzy spotkania w NBA, ale i z tego można znaleźć fajne typy. Zdecydowanie najwyższy poziom z piątkowej nocy powinien być w hali American Airlines Center i nawet mimo gry day-to-day gospodarzy mecz zapowiada się naprawdę wyrównanie.

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns typ i analiza 21.01.2022r. - piątek.
Dallas Mavericks vs Phoenix Suns typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Dallas vs Phoenix.

Aktualne kursy bukmacherów:

Dallas wczoraj wygrało choć typowałem wyższe zwycięstwo i trochę szkoda, bo zdecydowała słabsza ostatnia kwarta, w której rzucili zaledwie 19 oczek i trzeba zauważyć, że Doncić dostał raczej słabe wsparcie od swoich kolegów z drużyny choć sam zagrał naprawdę wielkie zawody.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dziś poprzeczka idzie w górę, bo do Dallas zawitał lider konferencji zachodniej jak również obecnie najlepsza drużyna NBA bez podziału na wschód i zachód. Jednak przyjechali nie bez osłabień, bo dziś nie zagra jeden z liderów Deandre Ayton, co jest sporym osłabieniem pod koszem.

Oraz szansą dla Dallas, a szczególnie dla wysokich w tym Porzingisa by trochę zreflektować się po wczorajszym występie i dać większe wsparcie Donciciowi. Oczywiście Suns ma jeszcze gwiazdy jak Booker i Paul, ale przy obecnej formie Luki można tę dwójkę stawiać maksymalnie na równi ze Słoweńcem. W dodatku bez Aytona pod koszem powinno górować Dallas dlatego też 65/35 w stronę gospodarzy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dallas – Phoenix12.20STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dallas Mavericks vs Phoenix Suns typ i analiza 21.01.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj