Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed nami kolejna gorąca noc w NBA i aż 11 pojedynków na miesiąc przed All Star weekendem, a więc została ostatnia prosta by gwiazdy udowodniły swoją wartość i znalazły się w tym ekskluzywnym gronie zawodników występujących w tym wydarzeniu.

Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Dallas vs Toronto.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy dość mocno walczą o bezpośredni występ w Play Offach sezonu 2021/2022, ale trzeba przyznać, że to Dallas ma większe szanse na grę w nich bez dodatkowych rund. Toronto po słabszym początku sezonu teraz trochę podgonili, ale jednak ta strata jest dość znacząca nawet ja na połowę sezonu.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Gospodarze już bez większych problemów covidowych/kontuzji i dzś w American Airlines Center zobaczymy praktycznie pełen skład prócz Bullocka i Klebera, ale za to z fantastycznym Luką Donciciem, który w styczniu zanotował już trzy razy triple double w ośmiu spotkaniach i w dwóch był bardzo blisko takiej zdobyczy.

Toronto również nie ma większych problemów z kontuzjami. Dziś bez Bircha i Trenta Jr. oraz oczywiście Dragicia, ale to poza sportowe okoliczności sprawiają, że Goran nie gra. Więc również dziś zobaczymy gwiazdy Raptors z Siakamem i VanVleetem na czele. Dzięki temu możemy mówić o jak najbardziej uczciwej rywalizacji, a w takich zawsze premiowany będzie gospodarz. Nie dość, że Doncić jest w 'beast mode’ to jeszcze w domu ze zdrowym Porzingisem i Hardawayem są naprawdę niebezpieczną ekipą. Toronto brakuje trochę jakości na obwodzie i jeśli VanVleet nie zagra genialnych zawodów to przegrają te spotkanie różnicą minimum siedmiu punktów na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dallas – Toronto1 (-6.5)2.30Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj