Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przed nami kolejna gorąca noc w NBA i aż 11 pojedynków na miesiąc przed All Star weekendem, a więc została ostatnia prosta by gwiazdy udowodniły swoją wartość i znalazły się w tym ekskluzywnym gronie zawodników występujących w tym wydarzeniu.

Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. - czwartek.
Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Dallas vs Toronto.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy dość mocno walczą o bezpośredni występ w Play Offach sezonu 2021/2022, ale trzeba przyznać, że to Dallas ma większe szanse na grę w nich bez dodatkowych rund. Toronto po słabszym początku sezonu teraz trochę podgonili, ale jednak ta strata jest dość znacząca nawet ja na połowę sezonu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Gospodarze już bez większych problemów covidowych/kontuzji i dzś w American Airlines Center zobaczymy praktycznie pełen skład prócz Bullocka i Klebera, ale za to z fantastycznym Luką Donciciem, który w styczniu zanotował już trzy razy triple double w ośmiu spotkaniach i w dwóch był bardzo blisko takiej zdobyczy.

Toronto również nie ma większych problemów z kontuzjami. Dziś bez Bircha i Trenta Jr. oraz oczywiście Dragicia, ale to poza sportowe okoliczności sprawiają, że Goran nie gra. Więc również dziś zobaczymy gwiazdy Raptors z Siakamem i VanVleetem na czele. Dzięki temu możemy mówić o jak najbardziej uczciwej rywalizacji, a w takich zawsze premiowany będzie gospodarz. Nie dość, że Doncić jest w 'beast mode’ to jeszcze w domu ze zdrowym Porzingisem i Hardawayem są naprawdę niebezpieczną ekipą. Toronto brakuje trochę jakości na obwodzie i jeśli VanVleet nie zagra genialnych zawodów to przegrają te spotkanie różnicą minimum siedmiu punktów na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dallas – Toronto1 (-6.5)2.30Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dallas Mavericsk vs Toronto Raptors typ i analiza 20.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj