Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 – środa

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W grupie A zgodnie z planem dominacja dwóch drużyn, które są faworytami w całym turnieju, ale trzeba powiedzieć, że Rogue ładnie powalczyło z Koreańczykami, a C9 postawiło opór FPX, ale koniec końców to ekipy z Azji punktowały w tym meczu.

Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 – środa

Typ i analiza spotkania DWG vs C9

Aktualne kursy bukmacherów:

Raczej ciężko będzie o sensację jaką nie byłoby wyjście zespołów DWG i FPX, bo jeśli dochodzi do mniej więcej równych późnych mid lub wczesnych late game to różnica mechaniczna jest widoczna, ale trzeba przyznać, że dzisiejsze gry ani DWG ani FPX nie były najczystsze.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Cloud9 wciąż ma problemy makro w późniejszych etapach rozgrywki i nawet jak z początku nie dali się głupio wyłapywać to potem ich gra była mocno 'shake’ i mimo przewagi w złocie kompletnie nie było widać tego na rifcie, ale trzeba im oddać, że zagrali dużo lepiej niż na Rogue, choć FPX ma dość spory problem z wejściem w ten turniej.

We wtorek Damwon choć miało trochę problemów z Rogue, to bardziej wynikały chyba ze zgubionej koncentracji po zbyt łatwym początku, gdzie zbyt szybko wrzucili na luz, a waleczna drużyna z Europy znalazła kilka furtek i prawie wróciła do rozgrywki. Jednak jak Koreańczycy rozegrają kolejny tak świetny wczesny etap rozgrywki to Cloud9 mające problemy w późnych fazach nie będzie mieć podjazdu, dlatego też linię handicap 9.5 zabójstw powinni pokryć na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
DWG vs C91 (-9.5)1.80LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 – środa Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj