Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 – środa

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W grupie A zgodnie z planem dominacja dwóch drużyn, które są faworytami w całym turnieju, ale trzeba powiedzieć, że Rogue ładnie powalczyło z Koreańczykami, a C9 postawiło opór FPX, ale koniec końców to ekipy z Azji punktowały w tym meczu.

Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 - środa
Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 – środa

Typ i analiza spotkania DWG vs C9

Aktualne kursy bukmacherów:

Raczej ciężko będzie o sensację jaką nie byłoby wyjście zespołów DWG i FPX, bo jeśli dochodzi do mniej więcej równych późnych mid lub wczesnych late game to różnica mechaniczna jest widoczna, ale trzeba przyznać, że dzisiejsze gry ani DWG ani FPX nie były najczystsze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Cloud9 wciąż ma problemy makro w późniejszych etapach rozgrywki i nawet jak z początku nie dali się głupio wyłapywać to potem ich gra była mocno 'shake’ i mimo przewagi w złocie kompletnie nie było widać tego na rifcie, ale trzeba im oddać, że zagrali dużo lepiej niż na Rogue, choć FPX ma dość spory problem z wejściem w ten turniej.

We wtorek Damwon choć miało trochę problemów z Rogue, to bardziej wynikały chyba ze zgubionej koncentracji po zbyt łatwym początku, gdzie zbyt szybko wrzucili na luz, a waleczna drużyna z Europy znalazła kilka furtek i prawie wróciła do rozgrywki. Jednak jak Koreańczycy rozegrają kolejny tak świetny wczesny etap rozgrywki to Cloud9 mające problemy w późnych fazach nie będzie mieć podjazdu, dlatego też linię handicap 9.5 zabójstw powinni pokryć na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
DWG vs C91 (-9.5)1.80LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Damwon Gaming vs Cloud9 typ i analiza 13.10.2021 – środa Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj