Damwon Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy główną drabinkę mistrzostw świata i już na start dostajemy 'finał’, bo zmierzą się drużyny, które przez bukmacherów są faworytami do wygrania całej imprezy i niewątpliwie tak elektryzującego startu mistrzostwa świata jeszcze nie miały.

Damwon Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.10.2021 - poniedziałek
Damwon Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek

Typ i analiza spotkania DWG vs FPX

Aktualne kursy bukmacherów:

Wszyscy bukmacherzy zgodnie przyznają, że faworytem do wygrania tytułu jest FPX, zaś DWG jest bezpośrednio za nimi. Los chciał, że już w grupie zobaczymy starcie tych dwóch ekip, a potem któraś zapewne trafi na EDG, a więc drużynę numer trzy na tym turnieju, więc wygranie grupy będzie niesamowicie ważne.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Damwon to obrońcy tytułu, którzy w tamtym roku w finale pokonali inną chińską ekipę Sunning, która w tym roku się nie zakwalifikowała. Koreańczycy to królowie scrimów i podobnie jak przed rokiem ponoć w sesjach treningowych nie ma nikt do nich podjazdu i zwykle gracze wychodzą z riftu przed 15stą minutą.

FPX to tegoroczni wicemistrzowie Chin, którzy tytuł mistrza świata wywalczyli w 2019 roku by w 2020 nie znaleźć się w ogóle na tej imprezie, ale taka rotacja w LPL to coś normalnego, bo to zdecydowanie najmocniejsza liga na świecie i rywalizacja tam jest przeogromna, a to napędza takie sensacyjne rotacje.

Pojedynek Doinb vs Showmaker, czy Nuguri vs Khan elektryzują całą społeczność Ligi Legend. Według mnie DWG ma najlepszego leśnika na tym turnieju, ale FPX osiąga przewagę na dolnej i górnej alejce. Dodatkowo patch na którym rozgrywany jest turniej wprowadza wielki młyn, a to zawsze będzie promowało zespoły z Chin, które znane są z takiej gry. Koreańczycy preferują bardzo ułożoną rozgrywkę ze scalowaniem do 30stej minuty, a potem ogrywanie przez umiejętności mechaniczne i walki drużynowe. Wydaje mi się, że ten turniej będzie manifestacją siły zespołów z Chin, a dodatkowo drużyny z Korei zawsze miały spory problem z rozczytaniem mety w pierwszym tygodniu rozgrywek. Według mnie w tym starciu wygra FPX i daję na ten typ 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Damwon vs FPX21.98STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Damwon Gaming vs FunPlus Phoenix typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj