Dania vs Chorwacja typ i analiza 19.01.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zaczynamy pomału wkraczać w najważniejsze fazy turnieju i kolejne drużyny żegnają się z marzeniami o ćwierćfinale, a już jutro kolejna wielka europejska marka – Chorwacja stanie pod ścianą, bo ewentualna porażka na obrońców tytułu może pozbawić ich szans w walce o najlepszą ósemkę globu.

Dania vs Chorwacja typ i analiza 19.01.2023r. - czwartek.
Dania vs Chorwacja typ i analiza 19.01.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Dania vs Chorwacja.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.10 – 19.00 – 10.00 (Fortuna),
  • 1.07 – 21.00 – 11.75 (STS),
  • 1.07 – 24.00 – 13.00 (Betclic).

Ekipa ze Skandynawii na razie pokazuje, że ma chrapkę na trzeci tytuł mistrzowski z rzędu, bo w pierwszej fazie grupowej wygrywali ze średnią różnicą powyżej czternastu trafień na mecz i Gidsel, Hansen, Jakobsen, Pytlick, Saugstrup, Damgaard, Holm czy Landin pokazują się w naprawdę wysokiej formie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Czego nie można powiedzieć o reprezentacji Chorwacji, która już w pierwszym spotkaniu musiała uznać wyższość faraonów i Egipcjanie przejechali się po nich wygrywając 31:22 oraz obnażając problemu drużyny z Bałkanow, której brakuje szczególnie jakości w drugiej linii i nie mają takiej typowej 'strzelby’ z dziewiątego metra, a i forma Duvnjaka daje dużo do myślenia.

Obie ekipy mają bardzo długą historię spotkań, ale w ostatnim czasie na pewno dużo więcej wygrywają Duńczycy choć rok temu padł wynik tylko 27:25 dla nich i w tym również nie spodziewam się pogromu, bo Duńczycy mimo, że wyglądają lepiej to wcale nie muszą kręcić szalonych liczb, a Chorwacja z spotkaniach z USA i Marokiem wyglądała już dużo lepiej i szczególnie Cindrić zaczyna dawać dużo swojej kadrze, a na takie mecze nie trzeba ich podwójnie motywować i według mnie bez większego problemu obronią handicap +6.5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dania vs Chorwacja2 (+6.5)1.95STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dania vs Chorwacja typ i analiza 19.01.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj