Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Bukmacher eFortuna na styczeń 2022 zmniejsza przegrane swoim aktywnym typerom. Wystarczy obstawiać dowolne zdarzenia, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki. Na konto każdego z użytkowników może wrócić nawet 90 PLN.

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny
Poniedziałkowy Farciarz w Fortunie

Poniedziałkowy Farciarz w Fortunie

Ukryć się tego nie da, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera eFortuna PL jest bogata, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym mecze są rozgrywane w tak popularnych dyscyplinach, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis czy hokej na lodzie.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00 u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Cashback za obstawienie meczy w Forutnie:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podstawowa czynność jaką należy wykonać w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” jest to dokonanie wpłaty na swoje konto u bukmachera eFortuna online o wartości nie mniejszej niż 30 PLN.

Następnie gracz ma prawo obstawiać dowolne mecze. W wspomnianej ofercie dopuszczone są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia. Typy koniecznie muszą pochodzić z oferty „Na żywo”, ale z dowolnych rozgrywek.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli jeden z faworytów zawiedzie typera to nie straci on gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na rekompensatę w wysokości stawki, aż do 30 PLN. W ramach akcji „Poniedziałkowy Farciarz” każdy z graczy może liczyć łącznie nawet na 90 PLN.

Bonus bez depozytu w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online wszystkim nowym użytkownikom oferuje limitowaną ofertę promocyjną na sam start, gdzie to można otrzymać nawet 2720 PLN w postaci następujących bonusów:

  • darmowych 20 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • cashback do 2100 PLN za pierwszy depozyt
  • premia równowartości dokonanej drugiej wpłaty do 2100 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, iż jest to jedyna możliwość, aby wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Orlen Wisła Płock vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 01.04.2023r. – sobota.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie od spotkania PGNiG Superligi i tym raezm wybór padł znów na spotkanie Orlen Wisły Płock i...

Typy na dzisiaj