Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Najnowsza promocja legalnego bukmachera eWinner PL jest to „Futbol totalny. Freebety na graczy”, w której to każdy z typerów może liczyć na gwarantowane bonusy za obstawienie meczy.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner
75 PLN co weekend od eWinner za obstawienie meczy

75 PLN co weekend od eWinner za obstawienie meczy

A niewątpliwie na pewno jest co typować, ponieważ po przerwie zimowej do rozgrywek wróciły czołowe ligi. A przed nami rywalizacje, w takich ligach, jak Premier League, Serie A, Bundeslidze, LaLidze, czy też Ligue 1.

Użytkownik, który chce skorzystać z akcji promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” obowiązkowo musi do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl, a ta akcja dostępna jest graczom wyłącznie w każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Gwarantowane freebety za obstawienie meczy:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest obstawienie wyłacznie meczy z piłki nożnej w czasie trwania tej akcji.

Bukmacher eWinner dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO zawarte za równą kwotę 49 PLN o kursie łącznym 2.50.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli gracz zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji to w każdy dzień trwania promocji typer otrzyma freebet o wartości 25 PLN. I co istotne bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Najnowszy kod promocyjny w eWinner:

Użytkownik, który wpisze kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym będzie mógł liczyć na specjalny bonusy powitalne.

Wówczas jego pierwszy zakłąd jest objęty Cashbackiem, aż do 110 PLN. Dodatkowo typer, który dokona drugiego depozytu do eWinner online, otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN. To sprawia, że każdy użytkownik rozpoczęcie meczy może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 610 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj