Przed nami już ostatnie spotkania sezonu 2018/19 w LOTTO Ekstraklasie. Na sobotę 11 maja zaplanowano, m.in. konfrontacje pomiędzy Cracovią, a Lechem Poznań oraz Miedzią Legnica z Górnikiem Zabrze.

Darmowe typy, analizy, streamy z LOTTO Ekstraklasy

Darmowe typy, analizy, streamy z LOTTO Ekstraklasy

Cracovia – Lech Poznań

Chyba mało kto się spodziewał na początku sezonu, że Cracovia będzie wyżej i znacznie lepiej spisywała się od Lecha Poznań. Jednak to właśnie Pasy są faworytem tego spotkania. Poza tym grają na własnym obiekcie, gdzie regularnie punktują. Podopieczni Probierza trzeba podkreślić, że mają pomysł na grę. Nie mają żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych i na pewno będą chcieli to również potwierdzić w tym boju. Poza tym gospodarze cały czas są na fali. Grają równo i solidnie, każdy z zawodników dobrze wie co ma robić na boisku.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Lech Poznań kompletnie ma stracony sezon. Ciężko jest coś dobrego o grze tej ekipy powiedzieć od dłuższego czasu. Mieli walczyć o Mistrzostwo Polski, a wygranie pojedynku dla tej ekipy przychodzi z wielkim trudem. Na pewno nie jest dobrą wiadomością dla tego klubu, że dużą cześć piłkarzy po sezonie odejdzie z tego klubu, co nie jest dobrą wiadomością. Brakuje zaangażowania w grę i to wszystko przekłada się na wyniki. Kolejorz przede wszystkim słynął z solidnej gry u siebie, a w tym sezonie nawet przy Bułgarskiej ma spore problemy z wygraniem konfrontacji.

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

Miedź Legnica – Górnik Zabrze

Niewątpliwie dosyć ciekawe spotkanie. Miedź cały czas musi jeszcze walczyć o utrzymanie się w lidze. Chociaż trzeba podkreślić, że Miedź u siebie prezentuje się całkiem dobrze. Przed własną publicznością osiągają znacznie lepsze rezultaty niż na wyjazdach, gdzie to w dodatku regularnie strzelają bramki. Myśląc o utrzymaniu się w lidze na pewno podczas pojedynków przed własną publicznością muszą walczyć o komplet punktów.

Górnik podczas konfrontacji w grupie spadkowej radzi sobie coraz lepiej. Można się spodziewać, że podopieczni Brosza oddadzą pole gry swoim rywalom, a sami skupią się do kontrataków. I taki styl Górnik prezentuje już od dłuższego czasu i co najważniejsze w tym wszystkim zdaje on egzamin. Dużo również będzie zależało od Angulo. Hiszpan w ostatnich tygodniach strzela sporo bramek i na pewno będzie chciał potwierdzić dobrą dyspozycję również podczas tego boju. Tym bardziej, że jest na dobrej drodze po zdobycie tytułu Króla Strzelców.

Mecze online LOTTO Ekstraklasę dostępne na meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Cracovia – Lech Poznańover 1.51.30Totolotek
Miedź Legnica – Górnik Zabrze1x1.31Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów