Darmowy kupon od bukmachera STS za aktywność

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Darmowy zakład przyznaje bukmacher STS i to co tydzień dla swoich graczy. Wystarczy zagrać cztery dowolny kupony na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowego freebeta.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do odwołania, ale składa jest ona z okresów rozliczeniowych (etapów) , który trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy na okresie jednego okresu rozliczeniowego zagrać co najmniej cztery kupony SOLO lub AKO. Istotne w tym wszystkim jest to, że muszą zostać one rozliczone w tym samym etapie.

Minimalna kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

betfan kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie będą zdarzenia. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Istotne w tym wszystkim jest to, że stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść 11 PLN. W promocji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć w STS bonus na darmowy zakład o wartości 11 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego etapu.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

STS: Kod promocyjny za darmo 2020

Bukmacher STS nowym graczom przyznaje na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty o wartości 1200 PLN

Chcąc dokonać odblokowania tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Darmowy kupon od bukmachera STS za aktywność Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj