Darmowy kupon od bukmachera STS za aktywność

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Darmowy zakład przyznaje bukmacher STS i to co tydzień dla swoich graczy. Wystarczy zagrać cztery dowolny kupony na przestrzeni jednego tygodnia, aby otrzymać darmowego freebeta.

STS: Darmowy freebet 2020

STS: Darmowy freebet 2020

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest do odwołania, ale składa jest ona z okresów rozliczeniowych (etapów) , który trwają od każdego poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć w niej udział nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy na okresie jednego okresu rozliczeniowego zagrać co najmniej cztery kupony SOLO lub AKO. Istotne w tym wszystkim jest to, że muszą zostać one rozliczone w tym samym etapie.

Minimalna kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

betfan kod promocyjny

Gracz sam wybiera jakie będą zdarzenia. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Istotne w tym wszystkim jest to, że stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść 11 PLN. W promocji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć w STS bonus na darmowy zakład o wartości 11 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza maksymalnie do pięciu dni od momentu zakończenia danego etapu.

Każdy użytkownik na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

STS: Kod promocyjny za darmo 2020

Bukmacher STS nowym graczom przyznaje na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty o wartości 1200 PLN

Chcąc dokonać odblokowania tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 2 marca. Pewniaki na dziś

Jedno z dzisiejszych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to konfrontacja pomiędzy Manchesterem City z Wolves. Początek tej rywalizacji...

Typy na dzisiaj