Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu: Opelka – Raonic – 5 lipca (piątek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z pierwszych piątkowych pojedynków podczas Wimbledonu zostanie rozegrane pomiędzy Opelką, a Raonicem. Nie da się ukryć, ze zdecydowanym faworytem tego boju jest ten drugi, który nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu: Opelka - Raonic - 5 lipca (piątek)
Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu

Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ Opelka sklasyfikowany jest na sześćdziesiątej trzeciej pozycji, zaś Milos zajmuje siedemnastą pozycję.

Opelka osiągnął i tak spory sukces jakiego nie był wstanie zanotować w minionych latach, ponieważ w minionych sezonach opadał w kwalifikacjach, a tutaj już doszedł do trzeciej rundy. A przecież nic nie zapowiadało takiego wyniku, ponieważ w wcześniejszych pojedynkach zarówno na trawie jak i mączce odpadał bardzo szybko w pierwszej rundzie bądź kwalifikacjach.

Bonus na start od legalnego polskiego bukmachera w Polsce – BetClic:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podczas tej imprezy w pierwszej rundzie nie miał trudnego rywala, ponieważ mierzył się z Stebe, gdzie wygrał 3-0. Jednak znacznie większą niespodziankę sprawił w środę, gdzie to odprawił z kwitkiem Wawrinkę. Jednak każdy dobrze wie jak ten Szwajcar w ostatnich tygodniach się, gdzie to regularnie gra w kratkę i popełnia sporo błędów.

„Opelka niewątpliwie zyskał nieco większą pewność siebie po wygranym pojedynku z Wawrinką, ale o powtórzenie tego wyniku będzie niezwykle ciężko dla niego” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Raonic trzeba przyznać, ze na trawie znacznie lepiej radzi sobie od swojego rywala. Wystarczy zobaczyć na ostatni trzy sezony. W latach 2017 i 2018 dochodził do ćwierćfinału, zaś w 2016 roku grał w finale tej imprezy! Poza tym we wcześniejszych turniejach, tj. w Londynie oraz Stuttgarcie notował dobre wyniki, ponieważ doszedł do półfinału oraz ćwierćfinału.

Podczas tegorocznej edycji Wimbledonu jeszcze nie stracił seta. Jednak też nie miał zbyt trudnych zadań. Ponieważ przychodziło dla niego mierzyć się z takimi zawodnikami jak Haase oraz Hunneswaran, gdzie to szybko z kwitkiem odprawił swoich przeciwników.

Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu: Opelka - Raonic - 5 lipca (piątek)
Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Reasumując, wszystkie atuty są po stronie Raonica, który to jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Z pewnością Opelka będzie miał spore problemy z przełamaniem tego tenisisty, ponieważ jego serwis jest na wysokim poziomie, a do tego bardzo powtarzalny.

Spotkanie Opelka – Raonic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Opelka – Raonic21.34STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu: Opelka – Raonic – 5 lipca (piątek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj