Jedno z pierwszych piątkowych pojedynków podczas Wimbledonu zostanie rozegrane pomiędzy Opelką, a Raonicem. Nie da się ukryć, ze zdecydowanym faworytem tego boju jest ten drugi, który nie powinien mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu

Darmowy pewniak na dzisiaj z Wimbledonu

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, ponieważ Opelka sklasyfikowany jest na sześćdziesiątej trzeciej pozycji, zaś Milos zajmuje siedemnastą pozycję.

Opelka osiągnął i tak spory sukces jakiego nie był wstanie zanotować w minionych latach, ponieważ w minionych sezonach opadał w kwalifikacjach, a tutaj już doszedł do trzeciej rundy. A przecież nic nie zapowiadało takiego wyniku, ponieważ w wcześniejszych pojedynkach zarówno na trawie jak i mączce odpadał bardzo szybko w pierwszej rundzie bądź kwalifikacjach.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Bonus na start od legalnego polskiego bukmachera w Polsce – BetClic:

Podczas tej imprezy w pierwszej rundzie nie miał trudnego rywala, ponieważ mierzył się z Stebe, gdzie wygrał 3-0. Jednak znacznie większą niespodziankę sprawił w środę, gdzie to odprawił z kwitkiem Wawrinkę. Jednak każdy dobrze wie jak ten Szwajcar w ostatnich tygodniach się, gdzie to regularnie gra w kratkę i popełnia sporo błędów.

„Opelka niewątpliwie zyskał nieco większą pewność siebie po wygranym pojedynku z Wawrinką, ale o powtórzenie tego wyniku będzie niezwykle ciężko dla niego” – pisze ekspert portalu dtypy.net

Raonic trzeba przyznać, ze na trawie znacznie lepiej radzi sobie od swojego rywala. Wystarczy zobaczyć na ostatni trzy sezony. W latach 2017 i 2018 dochodził do ćwierćfinału, zaś w 2016 roku grał w finale tej imprezy! Poza tym we wcześniejszych turniejach, tj. w Londynie oraz Stuttgarcie notował dobre wyniki, ponieważ doszedł do półfinału oraz ćwierćfinału.

Podczas tegorocznej edycji Wimbledonu jeszcze nie stracił seta. Jednak też nie miał zbyt trudnych zadań. Ponieważ przychodziło dla niego mierzyć się z takimi zawodnikami jak Haase oraz Hunneswaran, gdzie to szybko z kwitkiem odprawił swoich przeciwników.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Reasumując, wszystkie atuty są po stronie Raonica, który to jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego przeciwnika. Z pewnością Opelka będzie miał spore problemy z przełamaniem tego tenisisty, ponieważ jego serwis jest na wysokim poziomie, a do tego bardzo powtarzalny.

Spotkanie Opelka – Raonic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Opelka – Raonic21.34STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów