Darmowy pewniak z tenisa: Hercog vs Riske – 13 czerwca (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z czwartkowych spotkań w drugiej rundzie holenderskiego Herigenbosch zostanie rozegrane pomiędzy Hercog, a Riske. Mimo, że obie zawodniczki posiadają podobny potencjał to zdecydowaną faworytką jest Alison, która nie powinna mieć większych problemów z odniesienie zwycięstwa w tym pojedynku.

Darmowy pewniak z tenisa: Hercog vs Riske - 13 czerwca (czwartek)
Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Obie tenisistki sąsiadują ze sobą w rankingu, ponieważ Hercog zajmuje sześćdziesiąta drugą pozycję, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na sześćdziesiątej pierwszej lokacie. Warto jest podkreślić, że w tym sezonie obie te zawodniczki miały okazję ze sobą już raz zagrać. Miało to miejsce podczas turnieju w Doha, gdzie to Riske wygrała bez większych problemów 2-0.

Warto jest również odnotować, że Riske wreszcie zaczęła także wygrywać. Ponieważ w ostatnich tygodniach radziła sobie niezywkle słabo. Odbudowała swoją grę i morale podczas turnieju w Surbiton, który również był rozgrywany na trawie, gdzie wygrała całą imprezę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podczas tego turnieju liczy przynajmniej na poprawienie rezultat sprzed roku, gdzie to w tej imprezie doszła do ćwierćfinału. W pierwszej rundzie przyszło jej mierzyć się z Muchovą, gidze to wygrała 2-1. Zagrała cała spotkanie bardzo dobrze, przegrała pierwszego seta po TB, ale w dwóch kolejnych partiach zdecydowanie już przeważała.

Darmowy pewniak z tenisa: Hercog vs Riske - 13 czerwca (czwartek)
Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

” Zapowiada się ciekawy pojedynek, ale górą powinna być tutaj Riske, która znajduje się w dobrej dyspozycji co zresztą było to widoczne podczas pierwszego pojedynku w tym turnieju.” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Hercog co ciekawe nie ma dobrych wspomnień z turnieju w Hertgenbosch, ponieważ jak występowała tutaj w ostatnich latach to przegrywała w pierwszych rundach. Poza tym ta zawodniczka na przestrzeni swojej całej kariery na trawie prezentowała się bardzo przeciętnie.

Patrząc na ostatnie wygodnie to na pewno nie można powiedzieć nic dobrego o wynikach tej zawodniczki, gdzie to wygrane przychodziły z wielkim trudem. Od połowy kwietnia najdalej doszła do drugiej rundy w Rabat, gdzie to i tak w pierwszym spotkaniu wygrała przez krecz rywalki.

Reasumując, Riske na trawie lepiej radzi sobie od swojej rywalki od swojej rywalki, a poza tym ta zawodniczka odbudowała swoje morale po ostatnich słabszych tygodniach. A u Hercog tego nie widać.

Spotkania  Hercog – Riske można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hercog – Riske21.35LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Darmowy pewniak z tenisa: Hercog vs Riske – 13 czerwca (czwartek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Również jakiś czas temu wystartowały rozgrywki w koreańskim regionie LCK w grze League of Legends, a więc regionie, który...

Typy na dzisiaj