Jedno z czwartkowych spotkań w drugiej rundzie holenderskiego Herigenbosch zostanie rozegrane pomiędzy Hercog, a Riske. Mimo, że obie zawodniczki posiadają podobny potencjał to zdecydowaną faworytką jest Alison, która nie powinna mieć większych problemów z odniesienie zwycięstwa w tym pojedynku.

Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Skuteczne pewne typy z tenisa za darmo

Obie tenisistki sąsiadują ze sobą w rankingu, ponieważ Hercog zajmuje sześćdziesiąta drugą pozycję, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na sześćdziesiątej pierwszej lokacie. Warto jest podkreślić, że w tym sezonie obie te zawodniczki miały okazję ze sobą już raz zagrać. Miało to miejsce podczas turnieju w Doha, gdzie to Riske wygrała bez większych problemów 2-0.

Warto jest również odnotować, że Riske wreszcie zaczęła także wygrywać. Ponieważ w ostatnich tygodniach radziła sobie niezywkle słabo. Odbudowała swoją grę i morale podczas turnieju w Surbiton, który również był rozgrywany na trawie, gdzie wygrała całą imprezę.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Podczas tego turnieju liczy przynajmniej na poprawienie rezultat sprzed roku, gdzie to w tej imprezie doszła do ćwierćfinału. W pierwszej rundzie przyszło jej mierzyć się z Muchovą, gidze to wygrała 2-1. Zagrała cała spotkanie bardzo dobrze, przegrała pierwszego seta po TB, ale w dwóch kolejnych partiach zdecydowanie już przeważała.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

” Zapowiada się ciekawy pojedynek, ale górą powinna być tutaj Riske, która znajduje się w dobrej dyspozycji co zresztą było to widoczne podczas pierwszego pojedynku w tym turnieju.” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Hercog co ciekawe nie ma dobrych wspomnień z turnieju w Hertgenbosch, ponieważ jak występowała tutaj w ostatnich latach to przegrywała w pierwszych rundach. Poza tym ta zawodniczka na przestrzeni swojej całej kariery na trawie prezentowała się bardzo przeciętnie.

Patrząc na ostatnie wygodnie to na pewno nie można powiedzieć nic dobrego o wynikach tej zawodniczki, gdzie to wygrane przychodziły z wielkim trudem. Od połowy kwietnia najdalej doszła do drugiej rundy w Rabat, gdzie to i tak w pierwszym spotkaniu wygrała przez krecz rywalki.

Reasumując, Riske na trawie lepiej radzi sobie od swojej rywalki od swojej rywalki, a poza tym ta zawodniczka odbudowała swoje morale po ostatnich słabszych tygodniach. A u Hercog tego nie widać.

Spotkania  Hercog – Riske można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hercog – Riske21.35LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów