O finał chellnegera w Milanie powalczą dzisiaj Dellien z Musettim. Trudno jest uwierzyć, żeby mogłoby dojść tutaj do innego wyniku niż pena wygrana tego pierwszego, który jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala.

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Delien jest rozstawiony z numerem jeden podczas tego turnieju, ale nie ma się czemu tak naprawdę dziwić. Ponieważ ten zawodnik sklasyfikowany jest na dziewięćdziesiątej szóstej pozycji w rankingu ATP, a jego dzisiejszy rywal zajmuje miejsce w piątej setce!

Hugo bardzo dobrze radzi sobie na macce w tym sezonie, gdzie wygrał dwadzieścia dziewięć pojedynków i piętnaście razy przegrywał, zaś Lorenzo wygrywał trzynastokrotnie i osiem razy ponosił porażkę.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

„Ciężko jest uwierzyć w inny wynik niż zwycięstwo Delliena i to w dwóch setach. Jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i powinno być widoczne na korcie” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Pod względem doświadczenia również Musetti zdecydowanie od swojego przeciwnika, ponieważ Lorendo ma dopiero siedemnaście lat i tak naprawdę rozpoczyna swoją grę na zawodnym poziomie! Gra o finał turnieju to już dla niego na pewno spore osiągniecie. Tym bardziej, że podczas tego turnieju pokonywał lepszych zawodników od siebie, jak: Kotov, Daniel, Hernandez oraz Arevalo.

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

Dalien jest to niewątpliwie bardziej doświadczony zawodnik o czym zresztą pokazują wyniki. Już w tym roku ten zawodnik wygrał jeden turniej! Natomiast w dwóch ostatnich sezonach wygrywał jedenaście turniejów. Podczas tej imprezy idzie można powiedzieć jak burza, gdzie regularnie wygrywa swoje pojedynki. Okazywał się lepszy kolejno Bonadio, Olivio oraz Robredo.

Spotkanie Dellien – Musetti można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dellien – MusettiDW 2:01.52STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów