Typy bukmacherskie Typy na dziś Darmowy typ z EURO-U21: Niemcy vs Dania – 17 czerwca (poniedziałek)

Darmowy typ z EURO-U21: Niemcy vs Dania – 17 czerwca (poniedziałek)

0
496

Drugie poniedziałkowe spotkanie podczas Mistrzostw Europy do lat 21 ostanie rozegrane pomiędzy Niemcami, a Danią. Nie da się ukryć, ż że faworytami tego spotkania są nasi wschodni sąsiedzi.

Mistrzostwa Europy U21: darmowe typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy U21: darmowe typy bukmacherskie

Duńczycy można być pewnym, że będą chcieli sprawić niespodziankę i urwać punkty dla Niemców. Jednak trzeba podkreślić, ze nasi zachodni sąsiedzi są wymieniani jako głoni faworyci do wygrania tej imprezy. Piłkarze Niemiec pokazali swoją klasę podczas eliminacji, gdzie to zdecydowanie byli najlepszą drużyną w swojej grupie. I podopieczni Kuntza bez najmniejszych problemów zapewnili sobie awans.

Duńczycy jak dobrze pamiętali mierzyli się w grupie z Polkami, gdzie to udało im się wyprzedzić Biało – Czerwonych. Jednak można powiedzieć, że Duńczycy nic wybitnego nie pokazali. Owszem mieli kilka dobrych pojedynków, ale też zdarzały im się i słabsze konfrontacje.

„Niewątpliwie Niemcy są faworytami tej potyczki. Możliwości ten zespół ma znacznie większe od swoich rywali. Z pewnością podopieczni Kuntza będą chcieli zdobyć trzy punkty w tym spotkaniu” – pisze ekspert portalu virtualbet.pl

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Można spodziewać się, ze tempo spotkania będzie dyktowane tutaj przez Niemców, którzy powinni przeważać od pierwszej do ostatniej minuty. Pod względem jakości w grze techniczni, czy potencjału znacznie przewyższają Duńczyków. Od względem kadrowym również lepiej wyglądają Niemcy, którzy w swoich szeregach mają piłkarzy, którzy grają w podstawowych siłach drużyn niestepujących w Bundeslidze. A mowa chociażby o takich zawodnikach jak TTah czy Klostermann, którzy potrafią grać na pod presją i można nich polegać. Poniewież pomimo młodego wieku mają spore doświadczenie.

Duńczycy z pewnością będą przede wszystkim nastawieni z kontry stałych fragmentów gry. Chociaż można spodziewać się, ze Niemcy zagrają również wysokim pressingiem, aby uniemożliwić taki dla Duńczyków. A zespół z Skandynawii trzeba przyznać, że ma kim straszyć rywali, ponieważ mają w składzie chociażby Skova, który strzelił najwięcej bramek w eliminacjach. Szansę na grę powinni otzymać jeszcze Laren czy Andersen, ale można powiedzieć, że jest to za mało jak na Niemców.

Spotkania  Niemcy – Dania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Dania11.66LvBet

0 / 5. Ocen: 0