Detonation FocusMe vs T1 typy i analiza 16.10.2021 – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po wczorajszym dniu cudów i niewytłumaczalnych rozstrzygnięć dzisiaj nie powinno być już tak widowiskowo i według mnie nie będzie tam żadnych niespodzianek, a ostatnie dwie mapy będą pożegnalne dla DFM i 100 Thieves. Japończycy mistrzostwa zakończą spotkanie meczem z T1 i mają coś tu do udowodnienia.

Detonation FocusMe vs T1 typy i analiza 16.10.2021 - sobota.
Detonation FocusMe vs T1 typy i analiza 16.10.2021 – sobota.

Typy i analiza spotkania DFM vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

W pierwszym meczu doszło do dość wstydliwego stompu, bo każda drużyna źle się czuje z przegraną poniżej 20 minut, gdzie nawet Baron Nashor nie pojawił się na mapie i pierwsza mapa kompletnie nie wyszła zespołowi z Japonii, który po tym spotkaniu pokazał, że jednak coś tam grać potrafią.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W meczach na 100Thieves i Edward Gaming choć przegranych pokazali się z dużo lepszej i bardziej proaktywnej strony, a z Chinami nawet przez jakiś czas prowadzili w złocie. Mimo wszystko w późnych etapach gry brakuje im dobrego makro i widać wciąż stres u poszczególnych zawodników, ale w ostatnim meczu na mistrzostwach powinni już się zabawić.

Tym bardziej, że najprawdopodobniej do tego spotkania grupa B będzie wyjaśniona w 100% i EDG ją wygra, T1 wyjdzie z drugiego miejsca, 100 Thieves zajmie trzecią pozycję zaś DFM domknie ją i naprawdę ciężko o inny scenariusz szczególnie, że Japończycy mają już tylko matematyczne szanse po drugiej porażce z EDG. Według mnie T1 wyjdzie tu trochę ze swoich ryzów taktycznych i da lekkie show wyborami, które nie będą częste na tym turnieju i tu przygotowałem dwie propozycje z Betclic i pierwszą z nich jest Faker solowe zabójstwo z prognozą 65%, a drugi T1 powyżej 17.5 zabójstw z prognozą 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
DFM – T1Faker solo kill2.25Betclic
DFM – T1 T1 over 17.5 zabójstw1.90Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Detonation FocusMe vs T1 typy i analiza 16.10.2021 – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj