Detonation FocusMe vs Team Aze typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Za plecami T1 w grupie A będzie ostra rywalizacja o wyjście z grupy i według mnie każdy z trzech pozostałych zespołów nie jest bez szans, a więc czeka nas sporo emocji szczególnie, że również ewentualny awans dalej przez każdą z tych ekip byłoby niewątpliwie wielkim sukcesem dla każdej z organizacji.

Detonation FocusMe vs Team Aze typ i analiza 10.05.2022r. - wtorek.
Detonation FocusMe vs Team Aze typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania DFM vs Aze.

Aktualne kursy bukmacherów:

Detonation FocusMe to etatowi zdobywcy tytułów w japońskiej lidzie LJL i oczywiście dzięki temu są bardzo rozpoznawalni na świecie. W zeszłorocznym MSI nie wyszli z grupy, choć wynik 2-4 trzeba uznać za naprawdę niezły. Choć u siebie inne organizacje zaczynają ich gonić i w finale wygrali tylko 3:2 na Sangoku Gaming to jednak wciąż utrzymują wysoką formę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Organizacja z Meksyku z kolei na MSI zagra pierwszy raz i jest to bardzo ciekawa formacja, która w swoim rosterze ma dwóch Koreańczyków i po jednym zawodniku z… Dominikany, Chile i Ekwadoru. Naprawdę fascynujące połączenie jeśli chodzi o meksykańską organizację, ale wystarczyło do wygrania Play Offów w finale pokonując Estral Esport choć tam po drodze sensacyjnie odpadli dominatorzy z Rainbow7.

Jednak jest coś co łączy obie ekipy i chodzi o styl ich grania, bo zarówno jedni i drudzy bardzo mocno preferują spokojny, wręcz książkowy start, gdzie skupiają się na farmieniu i kontroli wizją przynajmniej jednej ze stron mapy. Do tego w tej grupie każde spotkanie prócz tych na T1 będzie bardzo ważne. Wydaje mi się, że do 15, a może nawet i 20stej minuty zbyt dużo tutaj się nie wydarzy i na koniec nie zobaczymy więcej niż 26 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
FocusME – AzeUnder 26.5 zabójstw1.88STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Detonation FocusMe vs Team Aze typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj