Detroit Pistons vs Charlotte Hornets typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jesteśmy świeżo po zamknięciu okna transferowego w NBA i na pewno emocje jeszcze nie opadły, ale drużyny muszą wrócić do rzeczywistości często kompletnie innej, często dokładniej tej samej. Na pierwszy rzut leci spotkanie ekip, które są obecnie w dużych dołkach, a dziś jedna z nich przerwie serie porażek.

Detroit Pistons vs Charlotte Hornets typ i analiza 12.02.2022r. - sobota.
Detroit Pistons vs Charlotte Hornets typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Pistons vs Hornets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Pistons w okienku transferowym pozyskali Marvina Bagleya, ale kosztował on dwóch zawodników Josha Jacksona oraz Treya Lylesa i właściwie jest to jedyny ruch transferowy tego klubu, który jeszcze oferował zespołom Granta, ale bez większego zainteresowania, a więc Pistons powinno szorować po dnie konferencji wschodniej, a dziś na dodatek nie zagra Cade Cunningham, a więc jedna z najważniejszych postaci w klubie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Równie spokojnie działo się w klubie Charlotte Hornets, bo oni również wzięli udział tylko w jednej wymianie, w której pozyskali Montrezla Harrella w zamian za Ish Smitha i Vernona Careya. Wymiana jak najbardziej na plus i wzmocnią strefę podkoszową zarówno w obronie jak i w ataku, a to właśnie w defensywie klub ten miał największe problemy.

W tym sezonie obie ekipy mierzyły się raz i Hornets wygrali te spotkanie 140:111 i choć dziś zagrają bez Haywarda, McDanielsa i nie jest jeszcze ustalone czy zadebiutuje Harrell to wciąż wydają się murowanymi faworytami w tym spotkaniu, bo Pistons w lutym gra tragicznie i na sześć spotkań ich największym 'sukcesem’ jest porażka dziewięcioma oczkami. Bez Cunnighama będzie im szalenie ciężko nawiązać walkę i zapewne dziś znów wysoko przegrają z Hornets, a na handicap 8.5 dam 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pistons vs Hornets2 (-8.5)2.30STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Detroit Pistons vs Charlotte Hornets typ i analiza 12.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj