Detroit Pistons vs Dallas Mavericks typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kończymy fazę zasadniczą w NBA i już właściwie zostało tylko kilka niewiadomych, choć do samego końca będzie interesująco i mogą być jakieś roszady w drabinkach Play Offów, które oczywiście nie grożą Detroit Pistons, bo klub ten skończy w top 4 najgorszych drużyn ligi z dużym potencjałem do wysokiego picku w drafcie.

Detroit Pistons vs Dallas Mavericks typ i analiza 07.04.2022r. - czwartek.
Detroit Pistons vs Dallas Mavericks typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Pistons vs Mavericks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć sama końcówka sezonu w wykonaniu Detroit jest lekko zaskakująca, bo obecnie notują trzy zwycięstwa z rzędu i jest to zaledwie druga taka seria w tym sezonie. Złapali wiatr w żagle mimo kontuzji Olynyka, Bagleya III, Josepha oraz McGrudera i na pewno mają fundamenty do budowy niezłej drużyny w okół młodego Cunninghama.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dallas już buduje ekipę w okół młodego Luki Doncicia i oczywiście są na o wiele bardziej zaawansowanym etapie tejże pracy i zespół z zachodu do końca będzie walczyć o trzecie miejsce na koniec sezonu zasadniczego, które może dać trochę łatwiejszą drabinkę w drodze do finału konferencji.

Dziś jednak goście bez Maxi Klebera, a więc bardzo przydatnego rezerwowego grającego na silnym skrzydle. Nie jest to taka strata po której można by było próbować grać na Pistons i szukać kolejnej niespodzianki w ich wykonaniu, ale na pewno sprawi, że Luka będzie miał trochę więcej zadań w ofensywie choć dla niego to mały problem, bo w tym roku kalendarzowym gra kapitalnie i w kwietniu notuje średnią 34 punktów na mecz. Tej nocy znów będzie musiał dać z siebie wiele w ofensywie i zapewne przy ponad 20 rzutach powinien na 80% uzyskać przynajmniej 29 punktów.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pistons vs MavericksL.Doncic over 28.5 pkt1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Detroit Pistons vs Dallas Mavericks typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj