Detroit Pistons vs Golden State Warriors typ i analiza 20.11.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W końcu przyszedł czas by napisać jakąś analizę do Golden State Warriors i dziś zagrają w Detroit z miejscowymi Pistons co na pierwszy rzut oka wygląda na łatwy mecz dla GSW, ale nie tym razem o czym przekonamy się w dalszej części analizy.

Detroit Pistons vs Golden State Warriors typ i analiza 20.11.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Pistons vs Warriors.

Aktualne kursy bukmacherów:

Kursy bardzo mocno faworyzują drużynę przyjezdną i trochę nie ma co się dziwić, bo Detroit po 14 spotkaniach to dopiero 26 z 30 drużyn ligi pod względem ratio wygrywanych gier, a Golden State Warriors są w tej statystyce zdecydowanymi liderami i ku zdziwieniu wszystkim trzęsą na chwilę obecną ligą.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jednak sprawa komplikuje się gdy może zabraknąć Stephena Currego, a jego występ w dzisiejszym meczu jest naprawdę mało prawdopodobny i wszyscy mówią, że dziś super strzelca GSW zabraknie, ale to nie jest jedyny problem przyjezdnych, bo najprawdopodobniej dziś zabraknie również Draymonda Greena.

Nie skupiam się tu w ogóle na Detroit bo w normalnych warunkach nie byłoby mowy o tym by mogli tu powalczyć. Jednak bez Currego i Greena GSW bardzo mocno traci zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Curry to niewątpliwy lider ofensywy zespołu gdzie notuje 29.5 pkt 6.1 zbiórki 6.5 asysty i 1.7 przechwytu na mecz. Green w ofensywie może nie jest spektakularny, ale jest niesamowicie wszechstronny ze statystykami 8.1 pkt, 7.5 zbiórki, 7.6 asysty, 1.1 przechwytu i 0.9 bloku na mecz oraz niewątpliwie tytaniczną robotą wykonywaną w obronie. Bez tej dwójki GSW traci jakieś 70% swojej jakości i przy takich kursach aż żal nie skorzystać z dodatniego handicapu +6.5 na Detroit z 85% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
Pistons vs Warriors1 (+6.5)1.96Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Detroit Pistons vs Golden State Warriors typ i analiza 20.11.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj