Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 07.06.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugi typ z Ultraligi jaki przygotowałem na dziś będzie dotyczyć oczywiście etatowych zwycięzców naszej rodzimej ligi AGO, którzy podejmą dzisiaj również bardzo znaną organizację Devils.one, która spróbuje wrócić do lat swoich świetności, po tragicznym sezonie siódmym, gdzie zajęli ostatnie miejsce.

Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 07.06.2022r. - wtorek.
Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 07.06.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania DV1 vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Devils.one w poprzednim sezonie wygrali dwa z osiemnastu spotkań i naturalnym było, że organizacja zrezygnuje z części, a nawet wszystkich zawodników i zbuduje nowy skład, w którym główne role będą odgrywać Sh4dow us oraz Domoles, ale PolskiKoz, Lothen i Robertoos, a same zmiany przełożyły się na to, że już w pierwszym tygodniu zanotowali 1:1.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO Rogue z kolei tylko z jedną zmianą na pozycji wspierającego pojawił się naprawdę znany zawodnik promisq i widać, że wniósł w drużynę dużo ożywienia i choć AGO zawsze było drużynę ofensywną to z nowym wspierającym weszli na jakiś nowy poziom i prawie kopiują G2 Esports grające trzy lata temu.

Ważne, że Promisq bardzo dobrze zna możliwości postaci które obsługuje i wykorzystuje kapitalnie rozumie kiedy może wejść w rywali, a kiedy nie. Do tego całe AGO jak już nas przyzwyczaiło mechanicznie wygląda dużo lepiej niż reszta ligi i kto wie może w tym sezonie w końcu uda się im wykonać perfect split, ale na razie widać, że świetnie się bawią i dziś zapewne znów ujrzymy więcej niż 27 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
DV1 vs AGOOver 26.5 zabójstw1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 07.06.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj