Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć analizy do etatowych mistrzów Ultraligi – AGO Rogue, które w tym sezonie również jest wielkim faworytem do wygrania rodzimych rozgrywek może nawet największym w historii, bo gdy oni się wzmocnili reszta zespołów raczej się osłabiła.

Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 18.01.2022r. - wtorek.
Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Devils.one vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Devils.one to bardzo znana na polskiej scenie organizacja, która przeszła już kolejną rewolucję, bo przed startem siódmego sezonu Ultraligi wymieniono cały roster i szczerze mówiąc na kolana on nie powala, a według wielu ekspertów jest to skład nawet na ostatnie dwa miejsca, a więc relegacje. Najbardziej znany w drużynie jest bucu, który jednak już nie czaruje na środkowej alei tak jak kiedyś.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO jak to AGO znów powinno w cuglach wygrać Ultraligę, bo nie dość że w składzie został Lucker i Sinmivak to jeszcze dołączyli do nich Rabble, Nite i Leon, a więc zachodni import z Gamerlegion i Penty, a więc bardzo mocnych niemieckich ekip. Sporą sensacją by było żeby AGO nie zrobiło w tym sezonie 18-0.

Pierwszy tydzień pokazał dominację zespołu Luckera, gdzie zanotowali średnią 28… własnych zabójstw na mapie, a więc sami pokrywali te linie, bo faktycznie rywale tych killi za dużo nie zdobywali zaledwie średnio 4.5 na mecz. Devils.one oczywiście nie było tak widowiskowe i przegrało dwa mecze w słabym stylu, a dziś kolejna porażka, bo AGO zmiecie ich w jakieś tam 25-26 minut, ale znów sami powinni pokryć tę linię, bo widać jak głodni są zabójstw więc na ten over dam 90% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Devils.one – AGOover 24.51.62STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Devils.one vs AGO Rogue typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj