Devils.one vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko cztery tygodnie dzielą nas od zakończenia fazy grupowej siódmego sezonu Ultraligi, więc teraz już każde zwycięstwo może być na wagę złota, szczególnie, że różnice między czwartym, a dziewiątym zespołem są naprawdę minimalne i przy ośmiu spotkaniach do końca jeszcze wszystko jest możliwe.

Devils.one vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.02.2022r. - wtorek.
Devils.one vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania DV1 vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jak widać bukmacherzy nie skreślają DV1 mimo tego, że Diabły na chwilę obecną są czerwoną latarnią ligi z wynikiem 1-9 i ich szanse na Play Offy choć matematycznie wciąż istnieją to jednak są iluzoryczne, ale wszyscy widzą rozwój tej formacji w przeciągu sezonu, bo w pierwszej rundzie nie było więcej niż @1.10 na IHG.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Illuminar Gaming, które jak zwykle gra tak w kratkę, że jest zdecydowanie najbardziej nieprzewidywalną ekipą w lidze i jedynymi pogromcami AGO Rogue, ale od tamtej pory notują 1-3 z dużo słabszymi formacjami i obecnie spadli na szóste miejsce w tabeli, a sprawa awansu dalej będzie rozstrzygać się do samego końca.

Devils.one może nie wygrywa spotkań, ale na pewno ich gra jest dużo lepsza niż na początku sezonu i nie boją się grać aktywnie na mapie, a to było ich największym minusem z początku sezonu. W poprzednim tygodniu byli bardzo blisko pokonania Gentelmens Gaming i tu zostaje ich ostatni mankament, a więc domykanie gier. Pozbyli się problemu pasywności i został jeszcze jeden do zwalczenia, ale dziś na Rifcie dużo walki i over 28.5 zobaczymy tutaj na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
DV1 – IHGOver 28.5 zabójstw1.85Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Devils.one vs Illuminar Gaming typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj