Devils.one vs Iron Wolves typ i analiza 20.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jednym z najciekawszych pojedynków w środę będzie starcie Devils.one z Iron Wolves, a wygrany z tego starcia zrobi wielki krok w awansie do Play offów, bo obecnie obie drużyny znajdują się na tej samej pozycji w tabeli z naprawdę słabiutkimi wynikami, bo zaledwie pięciu wygranych w piętnastu pojedynkach.

Devils.one vs Iron Wolves typ i analiza 20.07.2022r. - środa.
Devils.one vs Iron Wolves typ i analiza 20.07.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania DV1 vs IW.

Aktualne kursy bukmacherów:

Devils.one w tym sezonie rozczarowuje dość mocno i właściwie prócz wygranej na Forsaken w pierwszym tygodniu to nie zdobyli żadnego punktu więcej z tymi lepszymi ekipami i trzeba przyznać, że zwykle kończyło się to dużymi stompami może z wyjątkiem jednej gry na IHG, którą i tak ostatecznie przegrali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak największym rozczarowaniem sezonu letniego jest zdecydowanie Iron Wolves i przed tym tygodniem czara goryczy się przelała dlatego dokonali zmian w rosterze i Krysię zamienił Holender Gaboesh. Trzeba przyznać, że w spotkaniu na AGO był bardzo aktywny i choć ostatecznie przegrali to już sama gra wyglądała dużo lepiej.

Widać, że nowy leśnik Iron Wolves preferuje bardzo ofensywny styl gry i wniesie dużo ożywienia do zespołu. Devils.one w ostatnich tygodniach również nie stroni od walki i ich spotkania są niezwykle widowiskowe. Myślę, że czeka nas bardzo wyrównane spotkanie, w którym dałbym 65-35 w stronę IW, ale ja pójdę w zabójstwa, bo to powinien być bardzo krwawy pojedynek, w którym na 80% szans zobaczymy przynajmniej 27 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
DV1 vs Iron Wolvesover 26.5 zabójstw1.85Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Devils.one vs Iron Wolves typ i analiza 20.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj