Dicken vs Riihimaen Cocks typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

To właśnie ta wyżej wymieniona dwójka od lat walczy o mistrzostwo Finlandii, a obecnie tytułu bronią dzisiejsi goście, którzy w tym sezonie mają bardzo mocno pod górkę, choć skończyli obecnie zmagania w pucharze EHF, więc może w końcu skupią się na lidze.

Dicken vs Riihimaen Cocks typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek

Typ i analiza spotkania Dicken vs Cocks.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.86 – 8.20 – 2.32 (Fortuna),
  • 1.85 – 8.25 – 2.30 (STS),
  • 1.85 – 7.91 – 2.25 (Betclic).

Nie jest to łatwy sezon zarówno dla jednych jak i drugich, a i również całkiem prawdopodobne jest to, że obie ekipy będą musiały przebijać się przez ćwierćfinały mistrzostw Finlandii. Dlatego też dziś obie ekipy wyciągają największe działa, czyli oczywiście w Dicken Max Granlund (165 bramek), Benny Broman (82 trafienia, czy Armi Part (77 goli), ale również świetny bramkarz jak Ropcke (63 obron).

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jednak to w Cocks w końcu wróciły realne wzmocnienia, bo po kontuzji znów w grze jest Teemu Tamminen, który w tym sezonie rzucił 122 bramki, ale w zaledwie czternastu spotkaniach (na dwadzieścia). Do pomocy ma m.in naszego rodaka Piotra Rybskiego, który zimą przeszedł z Pogoni czy Basaricia (79 bramek) oraz Mijatovicia (61 trafień).

Teemu w tej lidze jest tak samo ważny jak Ronnberg z BK-46 i to właśnie oni od lat trzęśli tą ligą jeśli chodzi o indywidualne popisy. Powrót do gry reprezentanta Finlandii to wielkie wzmocnienie Cocks, którzy na pewno będą chcieli obronić tytuł, a będzie dużo łatwiej jak ominą w półfinale BK. Kursy jakie zaproponowali oddsmakerzy dałbym bez tego zawodnika, ale z nim szanse na zwycięstwo zmieniają się diametralnie i dałbym 35/65, a więc duże value na Cocks.

SpotkanieTypKursBukmacher
Dicken vs Cocks22.35Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Dicken vs Riihimaen Cocks typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj